fbpx
ZADZWOŃ REZERWUJ GPS
Zaręczyny w kołobrzegu

Zaręczyny nad morzem

W życiu przychodzi taki moment gdy zdajemy sobie sprawę, że chcemy spędzić ze swoją drugą połówką resztę życia. I choć wisząca w powietrzu miłość sama w sobie jest pięknym uczuciem, chcemy uroczyście ją zamanifestować zaręczynami.

Jak zadać to ważne pytanie?

 

Wiele osób stawia na spontaniczność, w końcu element niespodzianki jest tutaj kluczowy. Jednak warto zadbać o odpowiednią atmosferę i moment. Już od chwili planowania, czy wyboru pierścionka, powinniśmy myśleć o preferencjach naszej ukochanej osoby. Czy bardziej spodoba się niespodzianka z przepychem w otoczeniu innych osób, czy zaciszne miejsce tylko we dwoje? Jeżeli nie jesteśmy pewni, co najbardziej przypadnie do gustu, możemy zrobić dyskretny wywiad wśród znajomych.

Pomyśl o tym co powiesz

Oprócz pierścionka, ważne jest to, co powiemy do ukochanej osoby. Możemy wspomnieć najlepsze wspólne chwile, powiedzieć co uwielbiamy w niej lub nim najbardziej, dlaczego Wasza miłość jest dla nas ważna albo postawić na poczucie humoru.

Otoczenie

 

Dobrym pomysłem jest zorganizowanie zaręczyn w urokliwym miejscu. Może być ono związane z Waszym poznaniem lub całkiem nowe, które dopiero zapisze się w historii Waszej relacji. Wiele romantycznych scenerii może zagwarantować Wam nasze rodzime wybrzeże. Weekendowy wyjazd do Kołobrzegu może być doskonałym pomysłem na wyjątkową niespodziankę i zadanie tego ważnego pytania.

Dlaczego wyjazd nad morze?

 

Aby ten wspaniały moment należał do najpiękniejszych w Waszym życiu, ważne, by być zrelaksowanym i w dobrym humorze. Po całym dniu spędzonym w SPA, na plaży lub po dobrym posiłku nasze samopoczucie sprzyja jeszcze większej radości. Samo otoczenie plaży o zachodzie słońca i obecność drugiej połówki może zapewnić bardzo romantyczną atmosferę. W Hotelu New Skanpol z chęcią pomożemy w przygotowaniu wyjątkowej niespodzianki. Restauracja Sublima czeka na zakochane pary, a w naszej strefie Wellness możemy zadbać o perfekcyjny wygląd oraz zaręczynowy manicure.

Pływać każdy może!


ZAPISZ SIĘ NA NASZ NEWSLETTER