fbpx
ZADZWOŃ REZERWUJ GPS

Zapraszamy do morsowania!

Kąpiele w lodowatej wodzie niosą za sobą mnóstwo korzyści dla naszego organizmu! Takie hartowanie ciała wspiera układ odpornościowy, dzięki czemu jesteśmy mniej podatni na infekcje, ponadto polepsza krążenie krwi! Warto wybrać się na weekend do Kołobrzegu i spróbować tego sportu.

To ostatnia szansa w tym sezonie.

O zaletach morsowania najlepiej wie Kołobrzeski Klub Morsów, który organizuje oficjalne zakończenie sezonu morsowania. Wydarzenie odbędzie się na plaży centralnej w Kołobrzegu koło molo 28 marca o godzinie 10:30. Koszt udziału to 10 zł.

W programie między innymi:

 

  • rozgrzewka w stylu fitness 
  • morsowa sesja foto
  • wspólne morsowanie
  • parada morsów
  • gorący posiłek 
  • zwiedzanie Reduty Morast oraz ścieżki edukacyjnej „Ekspozycja dziejów Wyspy Solnej w Kołobrzegu” – Port Jachto

Zgłoszenia prosimy przesłać najpóźniej do 22 marca 2020 r. na adres: marketing@morsowanie.kolobrzeg.pl lub okazać podczas rejestracji w dniu imprezy w biurze. Pieniądze zebrane podczas wydarzenia zostaną przekazane na cele charytatywne.


Nie przepadacie za zimną wodą? Nic straconego!

I tak warto odwiedzić Kołobrzeg! W marcu z pewnością znajdziecie tu ciszę i spokój. Zaś do pływania zachęcamy w cieplejszej wodzie w naszym Aqua Center! Oprócz basenu znajdziecie tu również jacuzzi, saunę oraz łaźnię parową.

Czekają na Was również liczne wydarzenia kulturalne, które możecie znaleźć na stronie:http://www.kolobrzeg.pl/kalendarz-imprez

5 rzeczy dla zdrowia, które możesz zrobić w Kołobrzegu
Wakacje na finiszu – kołobrzeskie imprezy na koniec lata


ZAPISZ SIĘ NA NASZ NEWSLETTER