fbpx
ZADZWOŃ REZERWUJ GPS

Wyjazd służbowy – co warto wiedzieć?

W wielu przypadkach zawód wymaga od nas podróżowania po kraju i nie tylko. Wybierając się w pierwszy wyjazd służbowy, warto pamiętać o kilku kwestiach.

Tego typu podróże nie są z reguły zbyt długie, nie musimy zabierać ze sobą wielu rzeczy. Naturalnie odzież powinna być adekwatna do naszej profesji. Jeżeli dress code jest formalny, ważną kwestią jest sprzęt do prasowania, który zazwyczaj jest dostępny w hotelach o wyższym standardzie.

Najbardziej istotnym są narzędzia do pracy. Aktualnie, rzadko kiedy obędziemy się bez laptopa i internetu. Przed wyjazdem, warto upewnić się, że w hotelu dostępny będzie szybki i bezpłatny internet, abyśmy mogli bez przeszkód oddać się pracy.

Przygotujmy się na nieoczywiste sytuacje, nie zaszkodzi zabrać ze sobą papierowego kalendarza, power banku czy też aktówki na dokumenty. Jeżeli macie wątpliwość czy musicie zabrać ze sobą jakąś rzecz, zawsze można zadzwonić do recepcji hotelu, obsługa z pewnością odpowie, które z nich są dostępne w ramach pobytu.

Nie zapomnijmy również, żeby niezwłocznie podać NIP i dane firmy do faktury! Hotel nie ma możliwości wystawienia faktury do paragonu bez numeru NIP!

Praca w dobrej atmosferze!
POLSKI BON TURYSTYCZNY w Hotelu New Skanpol


ZAPISZ SIĘ NA NASZ NEWSLETTER