fbpx
ZADZWOŃ REZERWUJ GPS
Wielkie otwarcie Disco Underground

Wielkie otwarcie Disco Underground w równie wielkim stylu!

Już w najbliższą sobotę, 13-ego kwietnia 2019 roku, zapraszamy wszystkich lubiących dobrą zabawę do naszej dyskoteki Underground. Zapewniamy, że ta „trzynastka” nie będzie pechowa!

Podczas wielkiego otwarcia na naszych Gości czeka prawdziwa moc atrakcji. Na żywo wystąpi u nas zespół KOMODO, znany między innymi ze swojego hitu „(I just) died in your arms”. Bez zmian pozostają wszystkie mocne strony klubu, z których Underground jest znany w całym Kołobrzegu (i nie tylko) – wyjątkowa atmosfera, miła obsługa oraz wyśmienite drinki.

Wielkie otwarcie Disco Underground

Aby jednak dobrze się bawić…

należy przestrzegać kilku zasad, które wcale nie są rygorystyczne 😉 W Disco Underground na równi ze świetną muzyką, króluje – kultura. To dzięki niej nasza dyskoteka cieszy się tak dużym powodzeniem. Zatem wybierając się na całonocną zabawę warto pamiętać, że zasługują na nią wszyscy Goście klubu. Tak samo, jak na poczucie bezpieczeństwa. Agresja, przemoc czy ubliżanie innym, zdecydowanie nie pasują do Disco Underground! To miejsce „pozytywnych wibracji” – tak dla uczestników organizowanych w dyskotece imprez, jak i dla pracującego w niej personelu. A zatem „złe wibracje” zostawić należy przed drzwiami, a alkoholu – używać z umiarem.

Przy nutach muzyki – nuta elegancji

W Disco Underground przestrzegany jest tzw. dress code. Stroje sportowe, świetnie sprawdzające się na siłowni, w trakcie uprawiania joggingu czy spacerów po plaży, nie pasują jednak do klimatu Undergroundu. Wymagamy czystych i schludnych ubrań i choć nie oczekujemy od naszych Gości smokingów czy sukien rodem z Monte Carlo, to warto jednak pamiętać, że imprezy w Underground mają charakter „wieczorowy”. To również dzięki odpowiednim strojom wszystkich bawiących się w klubie, dyskoteka cieszy się popularnością i zawdzięcza im w dużym stopniu swój niepowtarzalny klimat. Warto o tym pamiętać, przygotowując się na spędzenie wieczoru właśnie w Underground. Choć wydaje się to oczywiste, to warto jednak przypomnieć – kulturalna zabawa w połączeniu z eleganckim strojem, wymaga także zadbania o higienę osobistą.

Serdecznie zapraszamy Państwa na Wielkie Otwarcie Disco Underground – jesteśmy przekonani, że powyższy artykuł rozwiał wszelkie wątpliwości dotyczące panujących w klubie zasad. I że 13-ego kwietnia wszystkich, którzy postanowią nas odwiedzić, czeka wieczór pełen emocji i fantastycznej zabawy!

Wstęp na wieczór Grande Opening: 35 zł

Rezerwacji można dokonać pod numerem telefonu: 601-220-137

A zatem – do zobaczenia na parkiecie!

powrót do bloga

„Diamentowy” New Skanpol


ZAPISZ SIĘ NA NASZ NEWSLETTER