ZADZWOŃ REZERWUJ GPS
Wielkanoc nad morzem

Wielkanoc nad morzem 2015

Choć coraz trudniej przychodzi nam celebrowanie dni wolnych od pracy, wielu z nas z wytęsknieniem wyczekuje świąt i długich weekendów, aby w końcu pobyć z bliskimi, poświęcić czas na rozwijanie swoich pasji, czy po prostu oddać się błogiemu lenistwu. Perspektywa wolnego jest jeszcze przyjemniejsza, gdy mamy możliwość zmiany otoczenia choćby na kilka dni. Zbliżające się Święta Wielkanocne są zatem idealną okazją do spędzenia niezapomnianych chwil w hotelu nad morzem.

Warto dodać, że według aktualnych prognoz pogoda w tym czasie ma być dla nas niezwykle łaskawa. Zatem nie pozostało nic więcej jak tylko zaplanować pobyt dla siebie i swojej rodziny w budzącym się na wiosnę Kołobrzegu 🙂

Dlaczego warto spędzić Wielkanoc właśnie tutaj?

O tym, że Kołobrzeg jest miejscem niezwykłym nie trzeba nikogo długo przekonywać. Zapach morskiej bryzy, aromaty soli i wilgotnego piasku, wiatr we włosach oraz rozgrzewające nas delikatne promienie słońca tworzą wyjątkową aurę, której trudno się oprzeć. Morze odbierane wszystkimi zmysłami, od czarujących woni, smaku słonawej wody i świeżo przygotowanych ryb, po kojące odgłosy piętrzących się fal przywołują wspomnienia ciepłych wakacji spędzonych w otoczeniu bliskich nam osób. Dlaczego więc nie skorzystać z okazji i nie spędzić tego wyjątkowego okresu Wielkiej Nocy w radosnej atmosferze Kołobrzegu?

Święta poza domem mają jeszcze tę nieocenioną zaletę, że możemy choć raz zapomnieć o wielogodzinnych przygotowaniach przedświątecznych, zakupach i gotowaniu, które angażują nas tak bardzo, że niejednokrotnie zanika gdzieś doniosłe znaczenie samych świąt oraz naturalna potrzeba każdego z nas – potrzeba duchowego i fizycznego odprężenia. Planując Wielkanoc w Kołobrzegu nie musimy się niczym przejmować – hotel New Skanpol zadba o wszystko!

Święta spędzane w nowym miejscu to również możliwość przyjrzenia się kulturze regionu, poznania nieco innej tradycji kulinarnej oraz odmiennych zwyczajów świątecznych (na przykład śmigus – dyngus wygląda inaczej w różnych miejscach Polski), a także nawiązania nowych znajomości i przyjaźni.

Klimatyczny Kołobrzeg

Ci, którzy lubią nowoczesne rozwiązania mogą pobrać na swoje urządzenie mobilne specjalną aplikację „Klimatyczny Kołobrzeg”, pełniącą funkcję przewodnika po mieście. W aplikacji tej znajdziemy nie tylko wykaz wszystkich zabytków, ale również ciekawe artykuły dotyczące historii miasta, kalendarium wydarzeń kulturalnych, listę obiektów sportowych, kin, muzeów, teatrów itd. Program może okazać się przydatny również dla amatorów pieszych lub rowerowych wycieczek, ponieważ znajdziemy w nim wszystkie trasy turystyczne wraz z funkcją GPS działającą w trybie offline.


Święta w hotelu New Skanpol

Nasza oferta wielkanocna to połączenie tradycji świątecznych z wypoczynkiem wellness, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Nie może zabraknąć wspólnego poświęcenia pokarmów, które odbędzie się w bazylice konkatedralnej, oraz tradycyjnego śniadania w Wielką Niedzielę oraz Lany Poniedziałek. Nasi kucharze zadbają o podniebienia wszystkich Gości, zarówno starszych, jak i młodszych. Na stołach królować będą przysmaki kuchni staropolskiej, a także pyszne wypieki.

Wielu z nas nie wyobraża sobie Wielkanocy bez malowania jajek, dlatego też będą Państwo mogli wziąć udział w pokazie tradycyjnego ozdabiania pisanek, któremu przewodniczyć będzie grupa folklorystyczna. Dla najmłodszych przygotowaliśmy akcję poszukiwania „zajączkowych słodkości”, a dla nieco starszych atrakcyjne rabaty w Centrum Wellness. Wieczorem natomiast zapraszamy do Night Club „Underground”.

Po raz pierwszy w trakcie świątecznego pobytu w hotelu New Skanpol nasi Goście będą mogli do woli korzystać z nowego kompleksu basenowego Aqua Center i jacuzzi. Do Państwa dyspozycji jest również sauna parowa i sucha, salka fitness, bilard i tenis stołowy, salon fryzjerski, a także kawiarnia oraz Bar Jensen.

Gorąco zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami pakietu świątecznego. Przypominamy, że hotel New Skanpol jest miejscem przyjaznym dla zwierząt, mogą więc Państwo zabrać ze sobą na święta małego, czworonożnego Pupila!

powrót do bloga
Korzyści odwiedzenia Kołobrzegu wiosną
W New Skanpolu nigdy nie jest nudno!


ZAPISZ SIĘ NA NASZ NEWSLETTER