fbpx
ZADZWOŃ REZERWUJ GPS

Wieczorem w Kołobrzegu

Opalanie w blasku słońca nie jest jedyną atrakcją w Kołobrzegu. Jako jedno z większych nadmorskich miast, oferuje wiele wieczornych rozrywek. Nie musicie kłaść się wcześnie spać!

Promenadą po zmroku

Wielu spacerowiczów ceni sobie wieczory nad morzem. Temperatura przyjemnie się ochładza, a pomimo późniejszych godzin miasto nadal tętni życiem. Promenada wyznacza fantastyczną ścieżkę spacerową, którą można pokonać również na jednej z dostępnych, elektrycznych hulajnóg.

Wydarzenia kulturalne w Amfiteatrze

Amfiteatr w Kołobrzegu to miejsce ciekawych wydarzeń. Latem nie brakuje tu wieczornych występów artystów kabaretowych i utalentowanych muzyków! Konieczna pozycja na wakacyjnej liście!

Gwiazdy na plaży

Po zmroku plaża jest równie atrakcyjnym miejscem co w ciągu dnia. Można rozłożyć się na kocu, oglądając gwiazdy lub przejść się na romantyczny spacer po piasku. Nocą dostępne jest również podświetlone molo.

Wielki młyn

Niedawno przy porcie pasażerskim w Kołobrzegu zagościł 50-metrowy diabelski młyn. Wieczorem zdobią go podświetlane iluminacje, a z jego szczytu można obserwować panoramę miasta!

Rejs ku zachodzącemu słońcu

Jedną z popularnych atrakcji, chętnie wybieranych przez turystów jest oferta rejsów. Dostępne są również w wieczornych godzinach. Zachód słońca na wodzie jest niezwykle romantycznym doznaniem.

New Skanpol nocą

Nawet gdy pogoda nie dopisuje, można nadal dobrze się bawić pozostając w Hotelu New Skanpol. Bar Jensen oraz Restauracja Sublima czekają do Waszej dyspozycji aż do 22:00. Lecz wraz z wybiciem tej godziny nie kończy się nocne życie Hotelu.

Co piątek i sobotę o 22:00 Night Club Underground otwiera drzwi dla spragnionych rozrywki. Klub o najdłuższej tradycji w Kołobrzegu działa aż do ostatniego klienta oferując bogatą gamę drinków, koktajli oraz wyjątkowe wrażenia. O oprawę muzyczną dbają niezawodni: DJ Sasha Dubrovsky, DeeGee i DJ Mario. Klub dysponuje również lożami do wynajęcia.

Pływać każdy może!
Relaks dla przyszłej Mamy


ZAPISZ SIĘ NA NASZ NEWSLETTER