fbpx
ZADZWOŃ REZERWUJ GPS

AQUA CENTER Z BASENEM

UWAGA!

W związku z zaleceniami Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Kołobrzegu, w celu profilaktyki przed ewentualnym rozprzestrzenianiem się wirusa SARS CoV-2, Hotel New Skanpol wstrzymuje działalność hotelowego Aqua Center (basen, sauna sucha, łaźnia parowa, jacuzzi). Centrum basenowe pozostanie zamknięte do odwołania.

Kompleks SPA zlokalizowany jest na parterze w pobliżu recepcji i składa się z basenu o wymiarach 10 m x 5 m i głębokości 130 cm, sauny suchej, łaźni parowej oraz wanny jacuzzi (o temperaturze wody 36°C).

Basen w hotelu nad morzem to rozwiązanie, z którego korzystają chętnie nie tylko miłośnicy pływania, ale też rodziny z dziećmi. Pozwala cieszyć się kontaktem z wodą nawet wtedy, gdy pogoda panująca na zewnątrz nie pozwala na zanurzenie się w Bałtyku i zażycie morskiej kąpieli. Ale na naszych Gości czeka znacznie więcej atrakcji i w naszym Hotelu i w samym Kołobrzegu!

 

Na miejscu dostępne są ręczniki, przebieralnie z zamykanymi szafkami, prysznice i toalety. W recepcji hotelu można wypożyczyć szlafroki (za dodatkową opłatą i kaucją). Korzystanie z Aqua Center jest nieodpłatne dla gości hotelowych.

Aqua Center jest otwarte codziennie w godzinach*:
Poniedziałek: 10:00 – 21:00
Wtorek – Niedziela: 08:00 – 13:00 oraz 15:00 – 21:00

*Godziny otwarcia mogą ulec zmianie w przypadku specjalnych aranżacji.

 

W ofercie specjalnej, po uprzedniej rezerwacji w Wellness Center i SPA, możliwa jest organizacja:

 

O zaletach korzystania z basenu, przeczytać mogą Państwo również w artykułach poświęconych tej właśnie formie rekreacji. Zachęcamy do lektury wpisów:

 ZAPISZ SIĘ NA NASZ NEWSLETTER