fbpx
ZADZWOŃ REZERWUJ GPS

Wczasy w Kołobrzegu w wakacyjnym rytmie!

Każdego miłośnika dobrego brzmienia zachwycą nadchodzące wydarzenia w Kołobrzegu! Przestrzegając wszystkich zaleceń bezpieczeństwa, w mieście zostały zorganizowane koncerty, które mogą pomóc w wyborze miejsca na tegoroczny urlop!

Cyklicznie, co poniedziałek mamy szanse wysłuchać Kołobrzeskiej Orkiestry Zdrojowej, która wstępuje w Regionalnym Centrum Kultury.

Ciekawym muzycznym doznaniem mogą być cykliczne koncerty odbywające się w Bazylice NMP w ramach XX Międzynarodowy Festiwal „Muzyka w Katedrze”.

Dla osób, które tak jak muzykę kochają dobry humor, interesującą propozycją może okazać się Muzyczny Stand Up Czesława Mozila! Znany muzyk wystąpi w Kołobrzegu 25 lipca w Klubie Muzycznym Centrala.

Od 1991 roku Kołobrzeg jest gospodarzem Międzynarodowego Spotkania z Folklorem. W tym roku będzie trwał od 11 do 15 sierpnia. Do miasta zjeżdżają zespoły ludowe z różnych stron świata. Podczas pięciu dni festiwalowych miłośnicy folkloru mogą zobaczyć regionalne tańce i usłyszeć unikalne ludowe
brzmienia oraz pieśni przekazywane z pokolenia na pokolenie. Jest pięknie, kolorowo, wesoło i przyjemnie dla ucha.

11 sierpnia odbędzie się również plenerowy koncert Muzyczne Lato Kołobrzeg 2020 w amfiteatrze, podczas którego wystąpi między innymi znana wszystkim wokalistka Cleo!

Oprócz tego zapraszamy do zabawy w Klubie Nocnym Underground w Hotelu New Skanpol!
Zawsze najlepsza muzyka i niezapomniane wrażenia – co piątek i sobotę! Dla gości hotelu

Urlop to doskonały czas na relaks oraz czas, aby zadbać o nasze zdrowie!
Przygotuj się na lato!


ZAPISZ SIĘ NA NASZ NEWSLETTER