fbpx
ZADZWOŃ REZERWUJ GPS

Wczasy seniora, czyli jak zaplanować wakacje dla osób starszych?

Planując urlop wraz ze starszymi osobami, np. rodzicami warto mieć na uwadze kilka ważnych kwestii.

Oczywistym aspektem jest kondycja seniora, to sprawa bardzo indywidualna. Nie należy każdej osoby brać jedną miarą, gdyż dwóch dojrzałych rówieśników może mieć skrajnie różne możliwości fizyczne. Bardzo aktywne osoby, które na co dzień chętnie uprawiają sport lub często udają się na spacery, również na wczasach powinny dostarczać sobie stosowną dawkę ruchu.

Wraz z wiekiem coraz częściej myślimy o naszym zdrowiu. Idealnym pomysłem jest połączenie urlopu wraz z kuracją, podczas której osoba starsza ma szansę zadbać o nie pod okiem specjalistów. W Polsce nie brakuje urokliwych miejsc, które jednoczenie są uzdrowiskami.

Zorganizujmy czas na miejscu! Jeżeli wybieramy się na wakacje całą rodziną znajdźmy rozrywki, w których mogą uczestniczyć wszyscy niezależnie od wieku. Każdy z pewnością doceni beztroski czas w basenie, rejsy statkiem lub wizytę w ciekawym tematycznym muzeum.

Jak pogodzić wszystkie te aspekty i zorganizować udany urlop? Wybrać Hotel New Skanpol! Nadmorski Kołobrzeg to jedno z najbardziej znanych uzdrowisk, a nasz Hotel dodatkowo oferuje pakiety dedykowane dla osób chcących zadbać o zdrowie. Zawarte są w nich m.in konsultacje i zabiegi wykonywane przez doświadczony personel. Dodatkowo wszyscy Goście mogą bezpłatnie korzystać z basenu, sauny i jacuzzi w naszym aqua center. Zachęcamy do sprawdzenia dostępnych pakietów na naszej stronie.

Dlaczego wybrać hotel?
POLSKI BON TURYSTYCZNY w Hotelu New Skanpol


ZAPISZ SIĘ NA NASZ NEWSLETTER