fbpx
ZADZWOŃ REZERWUJ GPS
Rodzice z dziećmi nad morzem

Wakacje na finiszu – kołobrzeskie imprezy na koniec lata

Koniec wakacji zbliża się nieubłaganie, co nie oznacza jednak, że już teraz powinniśmy poddać się powakacyjnej rutynie. Przed nami jeszcze mnóstwo imprez w kołobrzeskich centrach kultury, wernisaży, koncertów oraz eventów pod gołym niebem. Znajdzie się coś dla melomanów, miłośników mocnych brzmień, pasjonatów sztuki oraz amatorów dobrej zabawy w rytmie disco. Kołobrzeg pożegna tegoroczne lato z przytupem, dlatego nie może Was zabraknąć!

Aktywny czas na Plaży Milenium

Ostatnie dni sierpnia to czas aktywnego wypoczynku i świetnej zabawy. Pod okiem animatorów i instruktorów sportowych można będzie nieodpłatnie wziąć udział w zabawie na plaży, zorganizowanej z myślą zarówno o dzieciach, jak i dorosłych. To znakomity sposób spędzenia ostatnich dni wypoczynku nad Bałtykiem dla wszystkich, którzy z początkiem września opuszczać będą Kołobrzeg.

Pożegnanie wakacji z Margaret

Już w najbliższy piątek o godzinie 19:00 odbędzie się koncert w kołobrzeskim amfiteatrze. Muzyczne pożegnanie wakacji poprowadzone przez Kamila Nosela z Radia Zet to gwarancja świetnej zabawy. Na scenie zobaczyć można będzie takich artystów jak DJ Maxxx czy Margaret! Wstęp na imprezę jest wolny, a koncert obfitować będzie również w konkursy z nagrodami.

Koniec sierpnia to nie koniec atrakcji!

W Kołobrzegu „będzie się działo” również we wrześniu! Spośród proponowanych sposobów na spędzenie czasu nad Bałtykiem po okresie wakacyjnym, warto wymienić choćby:

  • Angielski, senso i jogo-gimnastyka dla dzieci – 01.09.2019 roku o godzinie 11:00 na Placu Zabaw przy ul. Dubois, odbędą się kursy angielskiego dla najmłodszych, nauka jogi i… magii! Ta „zaczarowana” rozrywka dostępna będzie nieodpłatnie dla wszystkich zainteresowanych!
  • GRA MIEJSKA „KOŁOBRZEG – ŚLADAMI HISTORII OD PODWÓRKA” – pierwsza edycja tej zabawy odbędzie się 07.09.2019 roku o godzinie 15:00 i proponowana jest wszystkim – bez względu na wiek. Edukacja i rozrywka, w połączeniu z rywalizacją o Puchar Dyrektora Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kołobrzegu, to atrakcja jakiej nie można przeoczyć! Zgłoszenia uczestnictwa przyjmowane są drogą mailową: biblioteka.kolobrzeg@gmail.com
  • Good Vibe Festival Kołobrzeg to kolejna propozycja muzyczna na zakończenie lata. Koncerty z udziałem takich artystów, jak Avi & Louis Villain, Bonson, Adi Nowak oraz Nanook of the North, odbędą się w dniach 7-8 września w Regionalnym Centrum Kultury.

Zachęcamy Państwa do aktywnego uczestnictwa w imprezach zaproponowanych przez Kołobrzeg!

powrót do bloga

Jesienne wydarzenia kulturalne w Kołobrzegu
Stałe atrakcje Kołobrzegu latem


ZAPISZ SIĘ NA NASZ NEWSLETTER