fbpx
ZADZWOŃ REZERWUJ GPS

Wakacje marzeń

Te wakacje będą inne niż te, które pamiętamy, ale czy będą udane? To wszystko zależy od Ciebie. Nasze piękne Morze Bałtyckie każdego roku przyciąga wielu turystów z kraju, jak i zza granicy. Oferuje wachlarz atrakcji turystycznych, rekreacyjnych, doznań kulinarnych oraz różnego rodzaju form aktywności sportowych. Nie wszystko w tym roku będzie możliwe, ale to nie oznacza, że nie możesz spędzić wymarzonych wakacji.

Sezon urlopowy zbliża się wielkimi krokami, dlatego warto pomyśleć o wyborze odpowiedniego miejsca na odpoczynek w granicach naszego kraju. Miłośnicy polskiego morza z pewnością wiedzą już, że obiorą kierunek Bałtyk. Którą miejscowość wybrać? Postaw na klasykę, a nie pożałujesz.

Kołobrzeg to piękna miejscowość położona nad Bałtykiem u ujścia rzeki Parsęty. Odwiedzających zachwyca wyjątkowym krajobrazem, czystymi i przestronnymi plażami, a także jedynym w swoim rodzaju mikroklimatem. Tak zwana „Perła Bałtyku” z mikroklimatem i gwarancją znakomitej pogody. Lato w Kołobrzegu rzadko bywa deszczowe. Temperatury i nasłonecznienie są na tyle optymalne, by nawet meteopaci mogli spędzać tu urlop bez obaw o pogorszenie samopoczucia i uporczywe migreny. Idealne miejsce dla miłośników plażowania, pieszych wędrówek, aktywnego wypoczynku, jak również oglądania zabytków. Kołobrzeg to również szerokie plaże o jasnym i drobnym piasku, otoczone niezwykle urozmaiconymi, zalesionymi wydmami. 

A co z bezpieczeństwem?

W Hotelu Skanpol pragniemy zapewnić Wam komfortowy oraz bezpieczny urlop. Dbamy o zdrowie naszych Gości oraz pracowników i w pełni zdajemy sobie sprawę z wyzwań, jakie niosą za sobą obecne obostrzenia.

W Hotelu New Skanpol w trosce o bezpieczeństwo wszystkich, którzy nas odwiedzają – regularnie i kilka razy na dobę odkażamy wszystkie powierzchnie wspólne, klamki, windy oraz blat recepcji. Aby zwiększyć bezpieczeństwo przebywających u nas Gości, wprowadziliśmy kilka udogodnień, m.in. pokój będzie sprzątany wyłącznie na życzenie Gościa.

Wspierajmy Polską turystykę

Zaplanujmy tegoroczne wakacje w kraju i dzięki temu uratujmy polską turystykę. Teraz gdy wszystko powoli wraca do normy, zniecierpliwieni czekamy na Was, by znów móc zapewnić Wam niezapomniane wakacje, odpoczynek i wspomnienia z udanego wyjazdu nad morze.

Jeśli chcesz nas odwiedzić, nie obawiaj się przyjechać. Już dziś zarezerwuj nocleg w Hotelu New Skanpol i spędź wyjątkowe wakacje nad morzem!

Dobre, bo nasze!
Komunikat specjalny


ZAPISZ SIĘ NA NASZ NEWSLETTER