fbpx
ZADZWOŃ REZERWUJ GPS
Mama i dzieci na śniegu

W New Skanpolu nigdy nie jest nudno!

Bez względu na porę roku dbamy o to, by nasi Goście nie tylko wypoczęli w kołobrzeskim hotelu New Skanpol, ale także by mieli okazję skorzystać z licznych atrakcji, promocji i zniżek.

Z tego względu regularnie przygotowujemy oferty, które powinny spełnić nawet najbardziej wygórowane wymagania! Przykłady?

  • Zimowy Wypoczynek – oferta, która pozwala za cenę 2 dób otrzymać 3, a w cenie 5 aż 7!
  • Wellness Center i SPA – zabiegi kosmetyczne, relaksujące, odprężające i odmładzające. Wystarczy kliknąć na powyższy link, by dowiedzieć się więcej.
  • Salka zabaw dla dzieci – tutaj nasi najmłodsi Goście zawsze znajdą coś dla siebie!
  • Disco Underground – dla miłośników nocnych szaleństw, zwłaszcza w karnawale, nasza dyskoteka przygotowuje interesujące imprezy, na których po prostu trzeba się pojawić! W karnawałowej promocji m. in. „Wściekłe Psy” – trzy w cenie jednego! A dla wszystkich Pań – gratisowy Welcome Drink!

Przypominamy też, że nasz obiekt wciąż jest udoskonalany, a to oznacza, że już wkrótce czekać będzie na Państwa wiele kolejnych niespodzianek – basen i zupełnie nowy design rekreacyjnej część hotelu.

Warto zatem skorzystać z rozpoczynających się właśnie ferii zimowych, i wybrać się wraz z dziećmi do Kołobrzegu. Świetna zabawa da całej rodziny, to nasza specjalność! Przypominamy też o możliwości zabrania ze sobą do hotelu pupila (kot, mały pies) po uprzednim zgłoszeniu tej chęci w recepcji. Czeka na Państwa prawdziwa przygoda w samym środku zimy!

powrót do bloga
New Skanpol w marcu to moc atrakcji!
Matematyka według New Skanpolu 😉


ZAPISZ SIĘ NA NASZ NEWSLETTER