fbpx
ZADZWOŃ REZERWUJ GPS

W czasie deszczu dzieci się nudzą?

Wakacje nad Bałtykiem to atrakcyjny sposób na spędzenie tego letniego czasu. Na polskim wybrzeżu, choć zazwyczaj pogodnym, to jak w każdym miejscu na świecie zdarzają się deszczowe dni, które uniemożliwiają całodzienne plażowanie z przerwami na lody, gofry czy rybkę. Odrobina opadów i zachmurzone niebo nie muszą jednak oznaczać pożegnania się z dobrą zabawą! Co robić nad morzem, gdy aura nie dopisuje?

 

Brak możliwości kąpieli w morzu nie jest jednoznaczny z brakiem możliwości pluskania się w wodzie! Dostępny w New Skanpol basen o wymiarach 10 x 5 metrów zaspokoi zarówno rekreacyjne potrzeby, jak i sportowe aspiracje gości. Funkcjonujące przy nim łaźnia parowa, sucha sauna czy jacuzzi to świetne alternatywy dla kąpieli w Bałtyku!

 

Ci, którzy preferują aktywne spędzanie wolnego czasu, w niepogodny dzień mogą wybrać się na trening do salki fitness z widokiem na park, której wyposażenie pozwoli wykonać ćwiczenia aktywujące każdą partię ciała.

 

Deszczową porę warto wykorzystać też w całkiem odwrotny sposób niż trening i potraktować ją jako okazję do wyciszenia oraz zrobienia tego, na co zazwyczaj nie znajdujemy czasu. Chwila dla siebie spędzona na odprężającym masażu, zabiegu pielęgnacyjnym czy leczniczej kąpieli? Opcji jest jeszcze więcej, a wszystkie dostępne są w Skanpol SPA, które mieści się w hotelowym budynku!

 

Także w Kołobrzegu funkcjonuje wiele zadaszonych atrakcji dla dzieci i całej rodziny. To m.in. Pomerania Fun Park – park rozrywki ze zjeżdżalniami, basenami kulkowymi i trampolinami, Ukryta Kraina – interaktywna magiczna zabawa na ponad 400 metrach kwadratowych czy Muzeum „Patria Colbergienisis” z 5 salami tematycznymi poświęcone miastu. Muzeum mieści się w podziemiach historycznego ratusza.

 

Cała masa atrakcji dostępnych w naszym hotelu oraz w samym Kołobrzegu pokazuje, że w czasie deszczu… dzieci niekoniecznie muszą się nudzić! 😉

Za co hotele dostają gwiazdki?
Tradycje świąteczne poza domem


ZAPISZ SIĘ NA NASZ NEWSLETTER