ZADZWOŃ REZERWUJ GPS
Urlop bez stresu

Urlop bez stresu

Na co dzień żyjemy w ciągłym biegu. Urlop to idealny moment, aby zwolnić i naładować baterie, przed czekającymi na nas obowiązkami i wyzwaniami. Wielu z nas nie do końca potrafi się odciąć od pracy, zobowiązań i innych aspektów czekających na nas po powrocie.

Co zrobić, aby faktycznie złapać oddech podczas urlopu? 

Przede wszystkim odpocznij od telefonu. Szczególnie służbowego! Potraktuj wakacje jako czas na poprawę swojej efektywności i wydajności po powrocie. Poinformuj wszystkie zainteresowane osoby o swojej planowanej nieobecności oraz przekaż część obowiązków, w taki sposób, aby w trakcie wyjazdu nie odczuwać niepokoju. 

Na co dzień boimy się, że coś nas ominie. Nie chcemy niczego przeoczyć, jesteśmy nadmiernie zaangażowani w różnego rodzaju aktywności, co sprawia, że jesteśmy przebodźcowani. Podczas podróży często zachowujemy się podobnie. Staramy się zaplanować co do sekundy każdy dzień. Samo stworzenie dokładnego planu stanowi dla nas wysiłek, nie mówiąc o przestrzeganiu jego wykonania i stresem związanym z niewywiązaniem się z narzuconego sobie tempa. 

Hotel New Skanpol zapewniają wiele ciekawych atrakcji, które nie pozwolą się nudzić, jednocześnie nie wprawiając w poczucie winy związane z realizacją planu. Spacery nad morze, pływanie w basenie, wizyta w SPA — aktywności, które pozwolą się zrelaksować i oderwać od codzienności, często pozbawionej tego typu atrakcji. 

Wybierając miejsce wypoczynku zastanów się, co sprawia, że czujesz się spokojnie i bezpiecznie? Szum morskich fal, delikatny piasek pod stopami i urokliwe zachody morza — trudno się nie zrelaksować na samą myśl o tym! Postaraj się znaleźć balans pomiędzy odpoczynkiem, a bliskością miejsc zapewniających odpowiednią dawkę rekreacji. 

I co najważniejsze — rozkoszuj się chwilą! Zwolnij i delektuj się wolnym czasem. Rób rzeczy, na które normalnie nie masz czasu, Przyjemne chwile, których doświadczysz podczas urlopu, zostaną z Tobą na dłużej w postaci wspomnień — wywołując uśmiech, nawet w najbardziej zabiegany dzień. 

Pamiętaj, że po relaksującym wypoczynku, jesteś dużo bardziej produktywny i zadowolony z życia, co przekłada się na efektywność i chęci do sprostania nowym wyzwaniom. 

Hotel New Skanpol zapewnia wszystko, co niezbędne do spędzenia satysfakcjonującego urlopu wypoczynkowego. 

Za co hotele dostają gwiazdki?
Kiedy na wakacje?


ZAPISZ SIĘ NA NASZ NEWSLETTER