fbpx
ZADZWOŃ REZERWUJ GPS

Tradycje świąteczne poza domem

Zauważalną tendencją staje się spędzanie świąt poza domem. Nie tylko tych grudniowych – wyjazdy coraz chętniej planujemy także w Wielkanoc. Co sprawia, że decydujemy się na taki krok? Czy możliwe jest wtedy zachowanie tradycji? I dlaczego warto spędzić święta wielkanocne w hotelu?

Wiosenna pogoda sprzyja krótkim wakacjom jeszcze przed gorącym latem. Chęć zaczerpnięcia oddechu po długiej zimie zachęca do pobytów poza wielkomiejskim zgiełkiem oraz do małej ucieczki od świątecznych obowiązków. Święta spędzone w hotelu to odciążające przeżycie – niezaprzątanie sobie głowy przygotowaniami sprawia, że możemy poświęcić uwagę temu, co uważamy za najważniejsze, czyli cieszeniu się czasem spędzanym w towarzystwie najbliższych.

Wielkanoc poza domem nie musi oznaczać rezygnowania z celebracji tradycji. W New Skanpol dokładamy wszelkich starań, by Goście czuli się w naszym hotelu jak w domu. To dlatego w wielkanocnym pakiecie przewidzieliśmy miejsce na tradycyjne świąteczne śniadania, podczas których królują na stole babki, mazurki, żurek i jajka. Poza tym zadbaliśmy także o wspólne święcenie pokarmu w kołobrzeskiej bazylice czy atrakcje dla dzieci takie jak poszukiwanie zajączka oraz mini kiermasz i malowanie pisanek. 

Pobyt urozmaicają także możliwości, jakie oferuje hotel na co dzień takie jak Aqua Center, SPA, czy też sama okolica, w której się znajduje. Liczne trasy piesze, rowerowe, plaża i zabytki ucieszą wszystkich amatorów aktywności na świeżym powietrzu po świątecznym śniadaniu. To wszystko sprawia, że nawet z dala od domu Goście poczują wspaniały, tak charakterystyczny dla tego okresu w roku klimat.

Wielkanoc na wyjeździe to bez wątpienia odskocznia od codzienności. Jak się okazuje, nie oferują wcale mniej niż te, podczas których zostajemy w domu. Co więcej, często przynoszą dodatkowe atrakcje, których nie sposób doświadczyć „na miejscu”. Być może warto pomyśleć o takiej organizacji świątecznego czasu? 

 

W czasie deszczu dzieci się nudzą?
Majówka 2022


ZAPISZ SIĘ NA NASZ NEWSLETTER