fbpx
ZADZWOŃ REZERWUJ GPS

Przepadł Wam urlop? Nie czekaj do kolejnego lata!

Z uwagi na tegoroczne zagrożenie epidemiologiczne, wiele osób musiało zrezygnować z wcześniej zaplanowanych wczasów. Wypoczynek, nie jest jedynie kaprysem lecz bardzo istotnym czasem, w którym możemy naładować baterię do dalszej pracy. Jeżeli nie było możliwości lub okazji wybrać się na urlop, warto jak najszybciej nadrobić tę zaległość.

Jesień może okazać się idealną porą do zaplanowania urlopu! Z pewnością z mniejszą ilością odwiedzających można łatwiej utrzymać dystans na plażach lub podczas spacerów po mieście. Nie trzeba też obawiać się o bezpieczeństwo podczas noclegów w Hotelu New Skanpol. Podjęte przez nas środki bezpieczeństwa opisaliśmy wcześniej na naszej stronie https://newskanpol.pl/aktualnosci/covid-19/.

Oprócz niższych poza sezonem cen rodziny mogą liczyć na dodatkową ulgę finansową i skorzystać z niedawno przyznawanych bonów turystycznych. Dzięki nim można opłacić pobyt najmłodszych.

Jesienią wiele osób odczuwa spadek nastroju. Dlatego nawet krótkie oderwanie się od codziennej rutyny pozwala odzyskać dobre samopoczucie oraz energię w tym czasie.

Koniec lata nie musi oznaczać, że na kolejny urlop wybierzecie się dopiero za rok! Już dziś sprawdźcie jakie pakiety wypoczynkowe czekają na Was na naszej stronie internetowej!

Hotel New Skanpol "od zaplecza"
Dlaczego wybrać hotel?


ZAPISZ SIĘ NA NASZ NEWSLETTER