fbpx
ZADZWOŃ REZERWUJ GPS

Praca w dobrej atmosferze!

Podpisywanie umów, rozmowy z kontrahentami… nic dziwnego, że podróże służbowe bywają stresujące. Dla naszego dobra warto jednak skorzystać z okoliczności i spróbować się zrelaksować.

Obniżając poziom stresu, nie tylko dbamy o siebie, lecz również powodzenie naszej służbowej misji. Zrelaksowani jesteśmy bardziej skupieni i przyjaźnie nastawieni w stosunku do innych.

Lecz jak się odprężyć?

Sport to zdrowie! – Kołobrzeg jest bardzo malowniczą miejscowością z wieloma ścieżkami rowerowymi i biegowymi. Upust emocjom można również dać poprzez morsowanie w Bałtyku.

Chwilę wolnego czasu możemy spędzić w naszym Centrum Wellness. Zadbamy tam o Wasz wygląd oraz dobre samopoczucie. Na zmęczonych pracą czeka bogata oferta zabiegów. Koniecznie sprawdźcie całą listę, każdy znajdzie coś dla siebie.

W naszym hotelowym barze można również odprężyć się przy wyjątkowych drinkach i koktajlach oraz zacieśnić więzy ze współpracownikami w przyjemnej atmosferze.

Dla preferujących ciszę i spokój udostępniamy naszą biblioteczkę z ciekawymi pozycjami. Pozwolą one się wyciszyć i ukoić towarzyszący w pracy stres.


Jak widać, pomimo że dalej jesteśmy w pracy możemy czerpać wiele korzyści ze służbowych wyjazdów! Zapraszamy!

Prezent dla każdego
Wyjazd służbowy - co warto wiedzieć?


ZAPISZ SIĘ NA NASZ NEWSLETTER