ZADZWOŃ REZERWUJ GPS

POLSKI BON TURYSTYCZNY w Hotelu New Skanpol

Z przyjemnością informujemy, że Hotel New Skanpol dołączył do grona hoteli realizujących płatności Polskim Bonem Turystycznym.

Poniżej kilka istotnych informacji dotyczących płatności z wykorzystaniem bonu:

1. Z pomocą bonu można uregulować rachunek za usługę noclegu dla całej rodziny, pod warunkiem że wraz z opiekunami zameldowane jest dziecko – beneficjent bonu.

2. Bon można wykorzystać wyłącznie na nocleg ze śniadaniem do maksymalnej wysokości dostępnych (w ramach bonu) środków.

3. Aby skorzystać z bonu rodzic (opiekun ustawowy) musi wyrazić zgodę na przetwarzanie danych dziecka (imię, nazwisko, nr bonu) na potrzeby procesu rezerwacji (RODO).

4. Proces realizacji płatności polega na podaniu recepcjoniście 16-cyfrowego numeru bonu, a następnie kodu autoryzacji, który otrzymają Państwo SMSem na numer podany przy aktywacji bonu. Prosimy zabrać ze sobą telefon, którego numer posłużył do aktywacji bonu. Recepcjonista wprowadza kwotę oraz podane numery w aplikacji ZUS i po uzyskaniu potwierdzenia płatności, pomniejsza Państwa rachunek za nocleg o kwotę, która została rozliczona bonem turystycznym.

5. Nie ma możliwości uzyskania faktury VAT na firmę, za płatności dokonane z użyciem Polskiego Bonu Turystycznego.

6. Nie ma możliwości zamiany bonu turystycznego na gotówkę (w tym wydania reszty za niezrealizowane środki).

7. Bonu turystycznego można użyć wielokrotnie, do wysokości dostępnych środków.

8. Jeśli dana osoba ma więcej niż jedno dziecko, to otrzyma jeden numer bonu, którego wartość będzie odpowiadać liczbie dzieci, tzn. jeśli ktoś ma 3 dzieci, to otrzyma bon w wysokości 1500 zł. Będzie mógł nim zapłacić raz albo kilka razy do wyczerpania kwoty bonu.

 

Serdecznie zapraszamy do korzystania z usług Hotelu New Skanpol i płatności Polskim Bonem Turystycznym.

Z przyjemnością informujemy, że Hotel New Skanpol otrzymał Certyfikat dobrych praktyk za wzorowe realizowanie płatności Polskim Bonem Turystycznym, wystawiony Przez Polską Organizację Turystyczną.

Wyjazd służbowy - co warto wiedzieć?
Bezpieczny wypoczynek


ZAPISZ SIĘ NA NASZ NEWSLETTER