fbpx
ZADZWOŃ REZERWUJ GPS

Pakiety promocyjne – dlaczego warto z nich korzystać?


Wśród ofert Hotelu New Skanpol można natknąć się na pakiety promocyjne. Na czym polegają? Czy opłaca się je wybrać? Z tego wpisu dowiecie się o nich wszystkiego i będziecie mogli samodzielnie stwierdzić czy warto je wybrać.

https://newskanpol.pl/pakiety/

Czym jest pakiet promocyjny?

Specjalnie dla naszych gości tworzymy specjalne pakiety noclegu w Hotel New Skanpol i uzupełniamy je o tematyczne atrakcje. Dzięki temu, oprócz standardowego pobytu, możecie nacieszyć się dodatkowymi usługami lub rabatami.

Pakiety różnią się od siebie długością pobytu oraz sezonowością, dlatego warto sprawdzić wszystkie oferty i wybrać najbardziej odpowiadającą naszym urlopowym oczekiwaniom.

Wakacyjne propozycje!

Sezon wypoczynkowy trwa, z tego względu warto zastanowić się nad wyborem pakietu “Wakacje nad morzem”.

Zawiera on między innymi bilety wstępu na lokalne atrakcje, wstęp do klubu Underground, zwiedzanie miasta pojazdem elektrycznym, słodki poczęstunek, a także 7 noclegów z wraz z wyżywieniem – idealny okres czasu na rodzinny wypoczynek! O rodzinie wspominając, warto nadmienić, że dzieci do 6 roku życia są zwolnione z opłaty za nocleg w ramach oferty “Wakacje nad morzem”. Dodatkowo korzystający z pakietu otrzymują zniżkę w wysokości 10% na zabiegi ze strefy Wellness w godz. 12-14. Warto mieć na uwadze, że za dodatkową opłatą możemy wydłużyć nasz pobyt.

https://newskanpol.pl/pakiety/wakacje-nad-morzem/Co jeżeli jednak ktoś nie może pozwolić sobie na tygodniowy urlop, a chciałby wypocząć nad morzem? Dla takich osób przygotowaliśmy ofertę “Weekend nad morzem”. Idealne rozwiązanie na krótką wyprawę nad Bałtyk i mały reset dla ciała oraz umysłu.

Propozycja dotyczy dwóch noclegów w Hotelu New Skanpol wraz ze śniadaniem, oraz korzystaniem z Aqua Center, salki fitness, a także bilet wstępu do klubu Underground. Co ważne, pobyt nie musi odbyć się koniecznie w weekend! Możecie wybrać dowolne dwa dni tygodnia.

https://newskanpol.pl/pakiety/weekend-nad-morzem/
Dla dbających o zdrowie

Dbanie o nasze zdrowie może być czystą przyjemnością, szczególnie jeżeli wiąże się z wypoczynkiem nad morzem. W ofercie hotelu dostępne są dedykowane temu celowi pakiety.

Tydzień dla zdrowia, który oprócz pobytu i wyżywienia zawiera konsultację lekarską oraz 10 zabiegów fizjoterapeutycznych, dostosowanych według zaleceń lekarza. Dodatkowo w pakiecie zawarta jest zniżka na kolejne zabiegi w naszym centrum Wellness.


https://newskanpol.pl/pakiety/kuracja/

 

Dla osób, które odczuwają dyskomfort w plecach lub mają siedzącą pracę proponujemy “Tydzień dla kręgosłupa”. To pakiet łączący wypoczynek w hotelu z zajęciami i zabiegami zdrowotnymi. Zawiera między innymi: 4x zajęcia na zdrowy kręgosłup, konsultację fizjoterapeutyczną, 3x zajęcia w basenie, 5x masaż oraz 3x okłady z największego skarbu Kołobrzegu, czyli borowiny.

https://newskanpol.pl/pakiety/tydzien-dla-kregoslupa/

 

Warto być na bieżąco z ofertą bowiem znajdziecie w niej również oferty sezonowe specjalnie na Walentynki, Wielkanoc czy Święta Bożego Narodzenia!

13 czerwca - Dzień Wellness


ZAPISZ SIĘ NA NASZ NEWSLETTER