fbpx
ZADZWOŃ REZERWUJ GPS
Basen w hotelu nad morzem

Oferty hotelu New Skanpol na jesień 2015

Jesień to doskonały moment na podreperowanie zdrowia, dlatego od 1 października br. istnieje możliwość zarezerwowania tygodniowego pakietu kuracyjnego z 10 zabiegami fizjoterapeutycznymi oraz badaniem lekarskim. W ramach pakietu nasi Goście mogą bez ograniczeń korzystać z basenu, jacuzzi, sauny fińskiej, łaźni parowej oraz salki fitness. Walory krajobrazowe Kołobrzegu oraz ciekawe wydarzenia kulturalne i sportowe dodatkowo umilą czas spędzony w „Perle Bałtyku”.


Powiew orientu

Joga sprzyja wyciszeniu i poradzeniu sobie z natłokiem myśli. Ta forma aktywności, mająca swe korzenie w filozofii hinduskiej, cieszy się w Polsce coraz większą popularnością. W ofercie hotelu New Skanpol znaleźć można wczasy oczyszczająco-odchudzające łączące aktywność fizyczną z dietą raw food. Surowa dieta owocowo-warzywna to doskonały sposób na dostarczenie organizmowi niezbędnych witamin i mikroelementów.

Ponadto dnia 16 listopada 2015 r. w sali „Zelandia” odbędzie się wyjątkowy koncert muzyki etnicznej w wykonaniu zespołu „AJANA”. Tego wieczora nasi Goście będą mogli nie tylko zaznać terapeutycznej mocy muzyki, ale także wziąć udział w rytuale tybetańskim polegającym na wydobywaniu dźwięku przy użyciu mis tybetańskich.


Kuracja Życia

Na szczególną uwagę zasługują wczasy połączone z Kuracją Życia Dr Dejneko. Dieta Dr Dejneko polega na oczyszczeniu i odkwaszeniu organizmu. Pozwala poprawić kondycję zdrowotną zwłaszcza u osób, które żyją w dużych, zatłoczonych aglomeracjach, cierpią z powodu nadmiaru stresu, sięgają po używki, a z braku czasu jadają szybko i niezdrowo. Dopełnieniem kuracji są ćwiczenia oraz zabiegi rehabilitacyjne. Warto pamiętać, że dobra dieta gwarantuje nam nie tylko zrzucenie wagi, ale przede wszystkim lepsze samopoczucie oraz poprawę stanu zdrowia.

 

Noc Saunowa

W najbliższy weekend 23-25 października w Aqua Center hotelu New Skanpol odbędzie się Noc Saunowa połączona z peelingiem solnym ciała oraz seansami naparzania w różnych kompozycjach zapachowych. Korzystanie z sauny pozytywnie wpływa na naszą kondycję, eliminuje stres, oczyszcza organizm z toksyn, poprawia krążenie, a także wzmacnia układ odpornościowy – co jest szczególnie ważne w okresie jesienno-zimowym.

Ponadto uczestnicy imprezy będą mogli korzystać z basenu, łaźni parowej, jacuzzi oraz sali fitness.


Weekend listopadowy

Warto już dziś zaplanować listopadowy weekend w Kołobrzegu (11-15.11.2015 r.). W trakcie pobytu będzie można wziąć udział w Aqua Aerobiku, a także w warsztatach kosmetycznych. Sauna i jacuzzi również są do dyspozycji naszych Gości. Natomiast wieczorem zapraszamy do Night Club Disco „Underground”.

Warto również wspomnieć, że nieco wcześniej, bo 7 listopada br. w sali widowiskowej Regionalnego Centrum Kultury odbędzie się koncert galowy „Opera Pro Patria”. Tego wieczora będzie można usłyszeć najpiękniejsze arie oraz duety z oper europejskich. Na scenie wystąpi międzynarodowa grupa operowa  Sonori Ensemble łącząca artystów z Pragi, Wiednia oraz Wrocławia.

Wielkanoc nad morzem 2016
Wyjątkowa majówka w Kołobrzegu


ZAPISZ SIĘ NA NASZ NEWSLETTER