fbpx
ZADZWOŃ REZERWUJ GPS

Oczyszczanie wodorowe Aquametiq Hydra Prime – NOWOŚĆ w Wellness Center

Aquametiq hydra prime (oczyszczanie wodorowe) – jest metodą oczyszczania opartą głównie o przenikanie wodoru do głębszych warstw struktury skóry, co odbywa się dzięki nasyconemu strumieniowi wody, dodatkowo zapewniając głęboką eksfoliację. Wolne rodniki wiążą się z jonami wodoru, co prowadzi do powstania wody i tlenu. Należy zwrócić uwagę, że nie ma takiej cząsteczki, która mogłaby równie skutecznie zniwelować działanie wolnych rodników na powierzchni skóry. Dlatego tak skuteczne staje się oczyszczanie wodorowe z zabiegiem infuzji tlenowej Bio Oxy Infusion czy zabiegami marki M’onduniq (gdy występują problemy z bliznami) oraz zabiegami, za pomocą, których chcemy skórę odmłodzić, zliftingować lub odżywić.

Zastosowanie:

  • oczyszcza skórę
  • neutralizuje nadmiar wolnych rodników
  • zabezpiecza przed przedwczesnym starzeniem
  • skuteczny w problemach z bliznami
  • zapewnia odmłodzenie skóry
  • działa liftingująco i odżywczo
  • rozświetla skórę
  • poprawia krążenie
  • redukuje cienie i worki pod oczami

Urządzenie

Działanie aktywnym wodorem pozwala na zmniejszanie nadmiaru wolnych rodników, których zbyt duża ilość przyczynia się do przedwczesnego starzenia się skóry. Metoda działania zastosowana w urządzeniu Aquametiq Hydra Prime świetnie oczyszcza skórę oraz działa nawilżająco. Metoda działania zastosowana w urządzeniu opiera się głównie o przenikanie wodoru do głębszych warstw struktury skóry, co odbywa się dzięki nasyconemu strumieniowi wody, dodatkowo zapewniając głęboką eksfoliację. Dzięki temu nie tylko uzyskujemy lepsze efekty zabiegowe, ale również zabezpieczamy naszą skórę przed przedwczesnym starzeniem.

Wsparcie technologii wodorowej

Urządzenie zostało wyposażone w osiem indywidualnych głowic zabiegowych, stworzonych z myślą o różnych typach skóry, jej problemach oraz efektach, jakie chcemy osiągnąć. Na potrzeby urządzenia została stworzona dedykowana seria preparatów, które można stosować w firmowych rytuałach zabiegowych M’onduniq. Wyjątkową cechą urządzenia Aquadermie Hydra Prime jest zastosowanie w nim głowicy Thermal Jadeit Conduction, która wykorzystuje niezwykłe właściwości jadeitu. Kamienia szlachetnego, znanego i wykorzystywanego przez człowieka od wieków.

 

 

CENNIK ZABIEGÓW:

PODSTAWOWE OCZYSZCZANIE WODOROWE – polega na oczyszczeniu skóry z zaskórników i nadmiaru sebum. Jest szczególnie polecane dla osób ze skórą tłusta i mieszaną, skłonną do zanieczyszczeń oraz jako zabieg przygotowujący skórę do innych zabiegów. Dla osób które rzadko oczyszczają skórę twarzy.
Efekty:  dotlenienie skóry, redukuje stany zapalne i zapobiega wypryskom, wygładzenie, przygotowanie skóry do absorbcji składników aktywnych.

Zalecana seria 4-6 zabiegów (1x w tygodniu ).

Zabieg na twarz – 45 min. – 180 zł

 

PEŁNE OCZYSZCZANIE WODOROWE – polega na oczyszczeniu skóry wirem wodnym nasyconym wodorem, który złuszcza martwy naskórek i odkurza skórę z zanieczyszczeń. W zabiegu wykorzystujemy różne lotiony (A, B, C, A1, B1) dobrane do potrzeb skóry, które dobiera kosmetolog.

Lotiony maja działanie oczyszczające, nawilżające i wygładzające. W zabiegu stosujemy mikroprądy Hydra Prime, które wprowadzają w głąb tkanek składniki aktywne zawarte w maskach kremowych i ampułkach DERMIE BOOST.

Wykorzystujemy głowicę ICE CRIO HEAD, w której następuje uwalnianie jonów i schładzanie obszaru zabiegowego od -1  do -3 ˚C

Na koniec wykonujemy ciepłym kamieniem Jadeitowym masaż twarzy na bazie maski kremowej dobranej dla potrzeb skóry.
Efekty: skóra jest promienna, oczyszczona, nawilżona i napięta

Zabieg jest szczególnie polecany dla skór z trądzikiem i dla osób ze skórą wrażliwą i naczynkową.

Zalecamy 4-6 zabiegów w serii (1x w tygodniu)

Zabieg na twarz – 75 min.  – 250 zł

  + szyja: +50 zł

  + dekolt (ew. plecy): +100 zł

 

PREMIUM – OCZYSZCZANIE WODOROWO-KWASOWE – polega na oczyszczeniu skóry wirem wodnym nasyconym wodorem, który złuszcza martwy naskórek i odkurza skórę z zanieczyszczeń. W zabiegu wykorzystujemy różne lotiony (A, B, C, A1, B1) dobrane do potrzeb skóry, które dobiera kosmetolog.

Lotiony – kwasowy lotion oczyszczający, ultranawilżający z kwasem hialuronowym, rozświetlający i wygładzający z ekstraktem z algi czerwonej

Efekt potęgują kwasy chemiczne, które stosujemy do zabiegu (40% kwas migdałowy lub 10% kwas fitowy).

W zabiegu stosujemy mikroprądy Hydra Prime ,które wprowadzają w głąb tkanek składniki aktywne zawarte w maskach kremowych i ampułkach DERMIE BOOST.

Efekty: zniwelowane przebarwienia (w serii zabiegów), wygładzenie zmarszczek, nawilżona i napięta skóra.

Ten zabieg szczególnie polecamy dla skóry dojrzałej, z utrwalonymi zmarszczkami, dla osób palących z przebarwieniami na twarzy, z plamami pigmentacyjnymi, dla skóry odwodnionej i przesuszonej, skóry reaktywnej, z rozszerzonymi porami, dla skóry szarej, zmeczonej, dla skóry z utratą gęstości

Zalecamy 4-6 zabiegów w serii (1x w tygodniu)

 Zabieg na twarz – 90 min. – 350 zł

  + szyja: +50 zł

  + dekolt (ew. plecy): +100 zł

Rezerwacja zabiegów:
tel: +48 94 711 29 21 (8:00 – 16:00)
e-mail: baza@newskanpol.pl

 

Letnia odnowa biologiczna w Wellness Center
5 rzeczy dla zdrowia, które możesz zrobić w Kołobrzegu


ZAPISZ SIĘ NA NASZ NEWSLETTER