ZADZWOŃ REZERWUJ GPS
Piękna twarz kobiety

Nowość! Zabieg BYAS Face Lifter

Uchwycenie młodości na dłużej spędza sen z powiek wielu kobietom. Tym bardziej cieszy fakt, że co jakiś czas z pomocą przychodzi najnowsza technologia umożliwiająca odjęcie sobie kilku lat w stosunkowo krótkim czasie.

W Wellness Center i SPA hotelu New Skanpol przeprowadzane są zabiegi wykorzystujące system BYAS Face Lifter. Dzięki niemu możliwe jest odmłodzenie skóry w sposób delikatny i bezpieczny. Po trzydziestym roku życia skóra staje się mniej elastyczna i bardziej podatna na proces starzenia. Wszystko za sprawą stopniowo zmniejszającej się zawartości kwasu hialuronowego nazywanego eliksirem młodości. BYAS Face Lifter ma pomóc w przywróceniu równowagi skóry i dostarczeniu jej niezbędnych składników odżywczych.

Jak działa BYAS Face Lifter?

BYAS, czyli Bionic Youth Activating System to połączenie właściwości naturalnych substancji czynnych z najnowszą technologią, które ma na celu dodanie blasku naszej skórze w sposób naturalny i jednocześnie skuteczny.

Zalety zabiegu:

  • pozbycie się zmarszczek
  • ujędrnienie i wygładzenie skóry twarzy
  • usunięcie nadmiaru tłuszczu na twarzy, brodzie i szyi
  • uzyskanie atrakcyjnego i młodego wyglądu bez względu na wiek
  • wzmocnienie skóry
  • pozbycie się cieni i „worków” pod oczami

Aby uzyskać najlepsze efekty, wykorzystuje się technologię łączącą jonoforezę, elektryczną stymulację mięśni, fale radiofrekwencyjne oraz mikrowibracje. System ten efektywnie odżywia, ujędrnia i modeluje owal twarzy.

Jak wygląda zabieg?

Krok pierwszy to indywidualna analiza skóry, która pozwoli na określenie jej stopnia nawodnienia, głębokości zmarszczek oraz ogólnej kondycji. Następnie za pomocą czynnika BIOS Age wykazywany jest wiek skóry. Wynik ten bierze się pod uwagę w procesie przygotowywania optymalnego programu pielęgnacji dla danej skóry, którego dopełnienie stanowi aplikacja specjalnego serum zawierającego kwas hialuronowy.

Podstawą systemu BYAS Face Lifter jest specjalne urządzenie dopasowujące się do potrzeb każdego rodzaju skóry. Ma wbudowane indywidualne programy zabiegów z możliwością precyzyjnego ustawienia, czasomierz oraz czujnik temperatury.

Po pierwsze – jonoforeza. Wszelkie zanieczyszczenia skóry twarzy wydostają się na zewnątrz wraz z ujemnym prądem, a ich miejsce zajmują substancje przeciwstarzeniowe. Specjalnie przygotowany kompleks substancji odżywczych wnika w głąb skóry przywracając jej zdrowy koloryt oraz miękkość.

Po drugie – ESM i mikrowibracje. Za pomocą urządzenia Face Lifter stymuluje się pracę mięśni, które ulegają wzmocnieniu. Taki głęboki masaż wyraźnie odmładza i ujędrnia skórę twarzy.

Po trzecie – radiofrekwencja. Dzięki zastosowaniu fal radiowych możliwe jest zredukowanie nadmiernej ilości tkanki tłuszczowej na twarzy, szyi i podbródku. Wytworzone w trakcie zabiegu ciepło sprawia, że skóra jest bardziej elastyczna.

 

powrót do bloga

Listopadowy weekend SPA nad morzem
FISH SPA w Wellness Center Hotelu New Skanpol!


ZAPISZ SIĘ NA NASZ NEWSLETTER