fbpx
ZADZWOŃ REZERWUJ GPS

Mężczyzna w Spa – Udany prezent na Dzień Ojca

Dzień Ojca to wyjątkowa okazja, aby docenić kochanego tatę. Pamiętajmy jednak, że nie jest jedyną sposobnością do podziękowania za trud włożony w nasze wychowanie. Dobrym sposobem jest wspólny urlop, który zapewni ojcu upragniony relaks i miłe wspólne chwile. Co powiecie na wypad do Spa?

Obalamy mity!

Wiele osób nadal twierdzi, że Spa jest przestrzenią zarezerwowaną dla kobiet, a to błąd. Niezależnie od płci potrzebujemy pielęgnacji i odprężenia w takim samym stopniu. Mężczyźni coraz częściej korzystają z między innymi zabiegów relaksacyjnych i poprawiających kondycję skóry. Chęć zadbania o swój dobrostan nie powinna być w żadnym stopniu wstydliwa, zwłaszcza z uwagi na płeć.

Zabiegi dla mężczyzn

Zabiegi na twarz – warto zaznaczyć tu różnice między skórą mężczyzn i kobiet. Z reguły jest znacznie grubsza i bardziej owłosiona, dlatego może wymagać nieco innego rodzaju pielęgnacji. W naszej strefie Wellness często wybieranymi wariantami są peelingi, zabiegi złuszczające oraz dedykowany dla mężczyzn zabieg łagodząco-odżywczy.

Masaże ciała – któż nie lubi rozluźnić spiętego ciała z pomocą masażu? Są nie tylko przyjemne, ale także pozytywnie wpływają na krążenie krwi oraz regenerację mięśni. W naszej ofercie znajdziecie, nie tylko klasyczne masaże, ale również ciekawe alternatywy!

Zadbane dłonie i stopy – to wizytówka prawdziwego mężczyzny. Dbanie o dobrą kondycję stóp i dłoni to coś więcej niż aspekt estetyczny. Każdego dnia ciężko pracują, dlatego od czasu do czasu zasługują na profesjonalną pielęgnację.

Pełną listę propozycji naszego centrum Wellness znajdziecie tutaj. https://newskanpol.pl/welnessspa/wellness-center-i-spa/Czas spędzony razem!

Oprócz odprężenia i relaksu wspólny urlop pozwala na spędzenie czasu tylko z ojcem, co sprzyja zacieśnieniu relacji. Oprócz Spa nasz hotel oferuje liczne inne atrakcje, z których możecie wspólnie skorzystać. Sala do gry w pool bilard, tenis stołowy, basen, sauna, salka fitness, disco Underground… tu z pewnością nie będziecie się nudzić!

13 czerwca - Dzień Wellness


ZAPISZ SIĘ NA NASZ NEWSLETTER