ZADZWOŃ REZERWUJ GPS
Plaża w Kołobrzegu w czołówce

Kołobrzeska plaża w polskiej czołówce!

Powodów, by wybrać się do Kołobrzegu istnieje naprawdę mnóstwo. Niewątpliwym jego atutem jest fakt, że można zaznać wszystkich nadmorskich atrakcji ciesząc się przy tym urokami, jakie oferuje miasto. Od urokliwych spacerów, przez wizyty w muzeach, restauracjach czy SPA po błogi relaks na piasku…

Kołobrzeska plaża figuruje wśród najlepszych polskich plaż w rankingu ogłoszonym przez magazyn Travelist. Przebiega przez całą szerokość miasta i od lat spełnia najwyższe standardy dotyczące czystości, jakości wody, infrastruktury oraz bezpieczeństwa – regularnie odznaczana jest międzynarodowym certyfikatem – Błękitną Flagą. Drobny, złocisty piasek i przejrzysta woda to raj dla tych, którzy chcą zażywać kąpieli wodnych, ale także dla tych, którym marzą się te słoneczne. Miejsce dla siebie znajdą tu również miłośnicy sportów plażowych oraz mali budowniczy najpiękniejszych zamków z fosami. 😉

W sezonie letnim jest możliwość wypożyczenia leżaków, plażowych koszy i sprzętów wodnych sprawiających, że wypoczynek jest jeszcze przyjemniejszy. Dzieci ucieszą się z dużej ilości atrakcji: nadmiar energii wyładują na dmuchanych trampolinach i zjeżdżalniach. Dorośli z kolei mogą korzystać z beach barów serwujących przekąski oraz orzeźwiające koktajle. O bezpieczeństwo wszystkich plażowiczów dbają ratownicy wodni i medyczni.

Infrastruktura plaży pozwala na wygodne korzystanie z jej uroków rodzinom z małymi dziećmi – znajdują się tutaj trzy zjazdy dla wózków. Kolejnymi jej zaletami są ogólnodostępne natryski oraz dwa obszary wyznaczone specjalnie dla tych, którzy wakacje spędzają ze swoimi czworonożnymi przyjaciółmi.

Nic dziwnego, że plaża w Kołobrzegu zyskała tytuł jednej z najlepszych w Polsce! Po takiej rekomendacji nie pozostaje już nic innego jak tylko zaplanować swój wypoczynek w tym miejscu. Zapraszamy do Hotelu New Skanpol!

Ferie zimowe nad morzem
Czego warto spróbować, będąc w Kołobrzegu?


ZAPISZ SIĘ NA NASZ NEWSLETTER