ZADZWOŃ REZERWUJ GPS

Kołobrzeg — idealne miejsce na romantyczny weekend we dwoje

Świat pędzi coraz szybciej, a społeczeństwo zapomina, jak ważna jest więź między ludźmi oraz relacje z drugim człowiekiem. Ze względu na tempo pracy oraz obowiązki domowe, pary będące w związku odmawiają sobie wielu przyjemności.  

Czy na pewno jest to dobre rozwiązanie? 

W życiu codziennym ciężko znaleźć balans między pracą a życiem prywatnym. Badania pokazują, iż pary, które nie wyjeżdżają na urlopy, chociażby kilkudniowe — częściej się rozstają. Jest to spowodowane ciągłym  stresem, problemami na tle zawodowym oraz frustracją narastającą w partnerach z powodu braku wspólnie spędzanych chwil. 

Podobno człowiek nie potrafi funkcjonować sam, zawsze otacza się grupą ludzi lub szuka swojej dopasowanej drugiej połówki. Samotne wieczory zastępujemy wspólnymi nocami kinowymi, wyjściami do restauracji lub wyjazdami na weekend. Nie ma nic lepszego niż wspólna podróż nad spokojne morze, klimatyczny hotel oraz wykwintna kuchnia. 

Kołobrzeg to idealne miejsce zarówno dla świeżo upieczonych partnerów jak i dla osób będących w związkach kilkuletnich bądź w małżeństwie. To miejsce, które latem przepełnia turystyczny zgiełk, a zimą zamienia się w opuszczoną krainę pełną jodu, mroźnego powietrza i pięknych dni na tle morskiego krajobrazu rozciągającego się od wschodu do zachodu słońca. 

Dlaczego Kołobrzeg jest klimatyczny? 

Oprócz tego, że jest uznawany za kurort oraz miasteczko sezonowe dla spragnionych morza turystów, posiada w sobie niesamowitą historię oraz masę całorocznych atrakcji. Oczywiście romantyczny weekend we dwoje dla każdego może znaczyć coś innego. Dla jednej pary będzie to aktywny wypad na rower, jogging po plaży i morsowanie, a dla innych romantyczne spacery brzegiem morza, kolacje przy winie i świecach oraz miło spędzony czas w hotelowym SPA. 

Bez względu na to, na jaki weekend się zdecydujecie, Hotel New Skanpol jest przygotowany na każdą okoliczność. Nasze pakiety dla dwojga oraz lokalizacja sprawdzą się dla każdego. Najlepsze restauracje w okolicy, dostęp do morza i do centrum miasta, a dodatkowo możliwość korzystania z hotelowego basenu, jacuzzi, sauny oraz sali fitness. 

Dodatkowo do Waszej dyspozycji pozostaje SPA Skanpol, do którego możecie wybrać się na masaż we dwoje. 

Recepcja - wizytówka każdego hotelu
Pięć powodów dlaczego warto wybrać się jesienią nad morze


ZAPISZ SIĘ NA NASZ NEWSLETTER