fbpx
ZADZWOŃ REZERWUJ GPS

Jak skutecznie odpoczywać?

Wbrew pozorom nie każdy potrafi odpoczywać. Wiele osób czas urlopu wypełnia dodatkowymi obowiązkami lub stresują się na zapas powrotem do pracy i nagromadzonymi przez ten czas zadaniami. To często bagatelizowana kwestia, jednak brak prawidłowego odpoczynku może mieć bardzo poważne skutki. Może doprowadzić między innymi do drażliwości, obniżonej wydajności, a nawet fizycznego bólu! Dlatego wykorzystując urlop na relaks, wyświadczymy przysługę nie tylko sobie, bowiem możemy powrócić bardziej produktywni.

Co możemy zrobić?

1. Troski na bok!

Wiele osób ma problem z wyciszeniem, dlatego należy pozbyć się rozpraszających rzeczy i zajęć. Można to zrobić poprzez odłączenie się od internetu, wyciszenie telefonu lub wyjście z domu. To jest czas dla Ciebie! Obowiązki można wykonać później, a teraz pora na rzeczy, które lubisz.


2. Zmień otoczenie

Stwierdzenie, że „w domu jest nam najlepiej”, w przypadku urlopu może mijać się z prawdą. Zmiana otoczenia pomoże nam się zrelaksować i przy okazji uprzyjemni nam czas wolny. Dlatego tak wiele osób decyduje się na wypoczynek w Kołobrzegu. Piękne otoczenie, liczne atrakcje i zero obowiązków! Miłośnicy natury zachwycą się okolicznymi lasami, rowerowymi szlakami i piękną, piaszczystą plażą. Z kolei entuzjaści miejskich rozrywek z pewnością docenią lokalne restauracje, bary i koncerty.

3. Niech odpocznie ciało i umysł

Nasz umysł i ciało żyją w symbiozie. Z tego powodu zaniedbanie jednej kwestii rzutuje na stan drugiej. Najlepszym sposobem jest wypoczynek łączący aktywności fizyczne i umysłowe. Czyli po lekturze dobrej książki, wylegując się na plaży warto wybrać się na rowerową przejażdżkę. Przeplatając w ten sposób aktywności zadbamy o niezbędny dla organizmu balans.

W Hotelu New Skanpol nie brakuje sposobów na relaks! Z chęcią pomożemy Wam w skutecznym odpoczynku! Do Waszej dyspozycji jest strefa Wellness, basen, jacuzzi, restauracje i wiele więcej!

Relaks dla przyszłej Mamy
Innowacje w Hotelu


ZAPISZ SIĘ NA NASZ NEWSLETTER