fbpx
ZADZWOŃ REZERWUJ GPS
Kołobrzeg z lotu ptaka

Imprezy w Kołobrzegu – ostatnie miesiące 2014

Sezon jesienno-zimowy w Kołobrzegu zapowiada się niezwykle interesująco. Zachęcamy do zapoznania się z programem imprez kulturalnych i sportowych!


Jesień koncertowo

Druga połowa listopada obfituje w koncerty organizowane m.in. przez Regionalne Centrum Kultury, Klub ‚Latarnia Morska’ oraz Klub Drzazga. Na scenie wystąpią:

22.11. – Piotr Polk – artysta aktywnie związany z teatrem, filmem i muzyką, autor dwóch złotych płyt: „Polk in Love” oraz „Mój film”;

23.11.- Grzegorz Hyży – założyciel i lider zespołu Grzegorz Hyży & Band; finalista programu X-Factor; w maju 2014 r. ukazała się premierowa płyta GRZEGORZ HYŻY & TABB pt. „Z całych sił“;

28.11. – SIMPLEFIELDS Krzysztof Antkowiak&Marcin Domurat – eklektyczna muzyka z pogranicza jazzu, funku i swingu;

29.11. – Grażyna Brodzińska wraz z Orkiestrą Kameralną pod dyrekcją Tomasza Chmiela – będzie można usłyszeć muzykę operetkową i musicalową, m. in.: czardasz z operetki „Perła z Tokaju”, „Aria ze śmiechem”, duet „Usta milczą dusza śpiewa”, „Besame mucho” oraz wiele innych pięknych kompozycji.

Ponadto 21 listopada o godzinie 19.00 w Regionalnym Centrum Kultury w Kołobrzegu odbędzie się wyjątkowy koncert „Nasza wolna niepodległa” (wstęp wolny). Publiczność będzie miała okazję posłuchać wokalistów Studia Wokalnego, a także prowadzonego przez Halinę Czarnecką chóru „Cantabile”. W programie piosenki i pieśni patriotyczne, utwory z Festiwalu Piosenki Żołnierskiej.

Sezon sportowy w pełni! 

Program wydarzeń sportowych:

22.11. – Turniej Siatkówki Verano Cup 2014

23.11. – MUKS Kotwica 50 Kołobrzeg vs SMS PZKOSZ

29.11. – UKS OPP Powiat Kołobrzeski Kołobrzeg vs GTPS Gorzów Wielkopolski

29.11. – Kotwica – Stal Mielec

30.11. – I Otwarte Mistrzostwa Kołobrzegu w Tenisie Stołowym

6.12. –  UKS OPP Powiat Kołobrzeski Kołobrzeg vs AZS UAM Poznań

14.12. – VII Otwarte Mistrzostwa Woj. Zach. w Strzelaniu z Karabinu i Pistoletu Pneumatycznego

20.12. – UKS OPP Powiat Kołobrzeski Kołobrzeg vs KS Orzeł Międzyrzecz.

Wystawy, wernisaże, spotkania

Do 10.12.2014 r. w Muzeum Oręża Polskiego można oglądać wystawę Kamuflaż czyli sztuka znikania – historia kamuflażu w setną rocznicę wybuchu I wojny światowej. Natomiast Regionalne Centrum Kultury zaprasza do odwiedzenia wystawy plakatów Ireneusza Kuriaty zatytułowanej „Picto Sapiens”. Prace można oglądać do 31.12.2014 r. Od 14.11. do 4.01.2015 r. Warto również zajrzeć do Galerii Sztuki Współczesnej i przyjrzeć się malarstwu Aleksandra Makijewa. Wystawa nosi tytuł „In Memoriam”.
Kołobrzeg z lotu ptaka

źródło: www.kolobrzeg.pl

Ostatniego listopada br w kołobrzeskim RCK odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu podróżniczego „Za horyzontem”. Tym razem udamy się do Ameryki Południowej, aby przyglądnąć się codzienności Indian z Amazonii boliwijskiej. Podróży przewodzić będzie Paweł Chyca (wstęp wolny).

Promocje nad morzem w wydaniu hotelu New Skanpol!

Już tradycyjnie zapraszamy Państwa  na niezapomniane Święta Bożego Narodzenia do naszego hotelu. Niech ten szczególny czas będzie okazją do sowitego wypoczynku w gronie najbliższych. Proponujemy Państwu 3 pakiety świąteczne:
  • Boże Narodzenie (4 noclegi, wspólne ubieranie choinki, tradycyjna kolacja wigilijna, wieczór z muzyką na żywo i grzanym winem);
  • Sylwester (4 noclegi, bal sylwestrowy z atrakcyjnym menu oraz open-barem, część artystyczna, dyskoteka w Night Club Disco Underground);
  • Boże Narodzenie wraz z Sylwestrem (pakiet łączony – 9 noclegów, możliwość korzystania z salki fitness, rabat w Wellness Center).

Serdecznie zapraszamy!

 

powrót do bloga

Matematyka według New Skanpolu 😉
Chwila dla dwojga


ZAPISZ SIĘ NA NASZ NEWSLETTER