fbpx
ZADZWOŃ REZERWUJ GPS

NIGHT CLUB UNDERGROUND

UWAGA!

W związku z zaleceniami Ministerstwa Zdrowia i Państwowej Inspekcji Sanitarnej dot. walki z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS CoV-2, zarząd hotelu New Skanpol podjął decyzję o zamknięciu dyskoteki Underground do odwołania. Decyzja podyktowana jest troską o maksymalne ograniczenie imprez masowych na terenie Hotelu New Skanpol. O ponownym uruchomieniu klubu Underground poinformujemy w osobnym komunikacie.

 

Night Club Disco Underground, to nocny lokal z najdłuższą historią w mieście. Wyjątkowy styl, przyjazna obsługa i renoma najlepszych imprez mówią same za siebie.
Rezydenci klubu: DJ Sasha Dubrovsky, DJ Mario i DeeGee zapraszają w piątki i soboty w godzinach od 22:00 do 4:00 rano.

Do dyspozycji oddajemy klimatyzowane wnętrze, 130 miejsc siedzących, nowoczesne oświetlenie i nagłośnienie. Gości obsługuje zawodowa kadra barmańska i kelnerska. To wszystko jest jednak tylko dodatkiem do szampańskiego humoru naszych Gości, którzy przychodzą bawić się do białego rana.
Zapraszamy wszystkich spragnionych dobrej zabawy, dla których wypoczynek nad morzem nie kończy się na plażowaniu. Informacje o najnowszych wydarzeniach, znajdziesz na profilu klubu na FB.

Wstęp dla gości hotelowych bezpłatny, za wyjątkiem specjalnych eventów!

Pozostali goście (od 21 lat):
– w PIĄTKI: 10 zł
– w SOBOTY: 25 zł

W czasie specjalnych eventów i imprez okolicznościowych opłata za wstęp może być inna.

W Klubie Underground powitają Was nasi selekcjonerzy, którzy dbają aby nasi goście byli trzeźwi, kulturalni i ubrani stosownie do okoliczności.
Nasza oferta to nie tylko dyskoteki. Zajmujemy się również organizacją eventów okolicznościowych, w tym urodzin, imienin, wieczoru panieńskiego lub kawalerskiego.

Kontakt i rezerwacja miejsc tel. +48 724 090 025
e-mail: a.zyser@newskanpol.plZAPISZ SIĘ NA NASZ NEWSLETTER