fbpx
ZADZWOŃ REZERWUJ GPS
Dziecko nad morzem zimą

Ferie zimowe nad morzem 2019

Zwolenników spędzania ferii zimowych nad morzem przybywa z każdym rokiem. I trudno się temu dziwić! Morze o tej porze roku to dobrodziejstwo dla zdrowia, ale także wiele atrakcji i, co ważne, spora oszczędność. Warto zastanowić się czy na najbliższe ferie nie wybrać się właśnie do Kołobrzegu, który zachwyca również zimą, a dodatkowo – w przeciwieństwie do choćby Zakopanego – gwarantuje niższe koszty pobytu i brak tłoku, pozwalając na spokojne cieszenie się czasem wolnym w rodzinnym gronie.

Kołobrzeg zimą

O stałych atrakcjach Kołobrzegu o tej porze roku pisaliśmy w artykule Stałe atrakcje Kołobrzegu zimą. Zachęcamy do zapoznania się z możliwościami oferowanymi przez „Perłę Bałtyku” właśnie w zimowej scenerii. Możliwość korzystania z Lodowiska Milenium, zwiedzania parków i oglądania zabytków, jest doskonałą propozycją zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. A i nasz hotel zadba o to, by ferie zimowe w 2019 roku były dla Państwa wyjątkowe!

Ferie w New Skanpolu to 7 noclegów ze śniadaniem i obiadokolacją, bilet do zwiedzania Oceanarium i Latarni Morskiej oraz zniżki na korzystanie z naszego Wellness Center i SPA oraz na dania w restauracji Sublima. Zapewniamy też rozrywki dla dzieci – salę zabaw, naukę pływania w basenie i specjalne menu, stworzone właśnie z myślą o naszych najmłodszych Gościach. Szczegóły naszej oferty znajdą Państwo poniżej. Serdecznie zapraszamy do Kołobrzegu!

Ferie zimowe 2019

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

powrót do bloga

Wyjątkowe Walentynki nad morzem
Stałe atrakcje Kołobrzegu jesienią


ZAPISZ SIĘ NA NASZ NEWSLETTER