fbpx
ZADZWOŃ REZERWUJ GPS

Dlaczego wybrać hotel?

W obecnych czasach oferty turystyczne przedstawiają nam szeroki wachlarz ofert. Od pensjonatów, pól biwakowych po prywatne wille do wynajęcia. Dlaczego warto wybrać akurat hotel jako miejsce noclegowe podczas wakacji? Poniżej przedstawiamy kilka kluczowych zalet na przykładzie Hotelu New Skanpol.

Wysoki standard
W porównaniu ceny do zapewnianych warunków jest to najlepsza opcja. Wierzymy, że pobyt w naszym Hotelu to coś więcej niżeli sam nocleg. Dbamy, aby przez cały pobyt uśmiech nie schodził z twarzy Gości.


Komfort
Przewagą hoteli jest komfort, jaki zapewniają proponowane usługi takie jak wyżywienie i room service. Urlop powinien być czasem wolnym od obowiązków takich jak gotowanie czy sprzątanie. Nasze restauracje Sublima oraz Skandynawia oferują szeroki wybór dań z kart oraz bufet, przy którym każdy znajdzie coś dla siebie.

Czystość i bezpieczeństwo
Aktualna sytuacja jeszcze bardziej uświadomiła nam jak istotne są czystość oraz bezpieczeństwo. W naszym Hotelu przykładamy do tego ogromną wagę, w trosce o zdrowie naszych Gości.

Udogodnienia dla wszystkich.
Nie każde miejsce jest przystosowane do przyjmowania osób starszych lub niepełnosprawnych. Zarówno infrastruktura, jak i oferta Hotelu New Skanpol spełnia ich oczekiwania.

Atrakcyjny wybór przez cały rok
Wiele z ośrodków wypoczynkowych pracuje wyłącznie sezonowo, wakacje w niestandardowych terminach mogą być niemożliwe lub mniej atrakcyjne. Nasz Hotel zapewnia rozrywki przez cały rok. Dzięki temu gwarantuje udany wypoczynek niezależnie od pory roku i warunkach atmosferycznych. Nawet przy niesprzyjającej plażowaniu pogodzie do dyspozycji Gości pozostaje:

– basen

– Wellness Center

– sala zabaw dla małych dzieci

– tenis stołowy i bilard dla młodzieży

– sala gier i czytelnia dla dorosłych

– sala fitness dla aktywnych

– restauracja Sublima dla smakoszy

– pub Underground dla lubiących wieczorną zabawę.

Przepadł Wam urlop? Nie czekaj do kolejnego lata!
Wczasy seniora, czyli jak zaplanować wakacje dla osób starszych?


ZAPISZ SIĘ NA NASZ NEWSLETTER