fbpx
ZADZWOŃ REZERWUJ GPS
Wręczenie wyróżnienia

„Diamentowy” New Skanpol

Z przyjemnością informujemy, że hotel New Skanpol otrzymał diamentowe wyróżnienie 2019, przyznawane przez miesięcznik „Forbes”!

Czym są „diamenty Forbesa”?

To prestiżowe wyróżnienia, które miesięcznik „Forbes” (wraz z firmą Bisnode Polska) przyznaje raz w roku najlepiej rozwijającym się przedsiębiorstwom. Podczas tworzenia listy laureatów, brane są pod uwagę takie kwestie jak dochodowość firmy, jej kapitał, ale również – jej wiarygodność. W tym roku wśród hoteli w województwie zachodniopomorskim, „Diamenty” otrzymały jedynie dwa ośrodki – w tym właśnie New Skanpol!

Prestiż i wiarygodność

Tak istotna nagroda, jaką jest wyróżnienie „Forbesa”, to dobra wiadomość nie tylko dla laureatów nagrody, ale także dla wszystkich firm i przedsiębiorstw, które współpracują z nagrodzonymi. A w naszym przypadku – również dla naszych Gości! „Diament” to znak, że jesteśmy hotelem nie tylko godnym zaufania, ale również dynamicznie rozwijającym się ośrodkiem wypoczynkowym, stawiającym na pierwszym miejscu komfort naszych Gości.

Kierunek – rozwój!

Każdego roku udowadniamy, jak ważni są dla nas wszyscy, którzy nas odwiedzają. To z myślą o nich regularnie modernizujemy nasz hotel, wprowadzamy dodatkowe udogodnienia (takie jak choćby basen, rozwijająca się strefa Welnness i SPA czy znajdujące się na terenie hotelu obiekty gastronomiczne).

Jest nam niezmiernie miło, że nasze działania doceniają nie tylko nasi Goście (o czym świadczą wyróżnienia hotelu New Skanpol np. przez serwis Booking.com), ale również eksperci z dziedziny finansów i rozwoju – takich jak właśnie miesięcznik „Forbes”.

Zapewniamy Państwa, że obrany przez nas kierunek zostanie utrzymany, a nasz hotel w dalszym ciągu będzie inwestował we własną infrastrukturę, mającą na celu zapewnienie wszystkim odwiedzającym nas Gościom jak najmilszego i najbardziej komfortowego pobytu.

Miesięcznikowi „Forbes” serdecznie dziękujemy za wyróżnienie, a Państwa – zachęcamy do regularnych powrotów do Kołobrzegu i do naszego hotelu, który z każdym rokiem zmienia się na lepsze – właśnie dla naszych Gości!

powrót do bloga

Wielkie otwarcie Disco Underground w równie wielkim stylu!
Booking.com o hotelu New Skanpol


ZAPISZ SIĘ NA NASZ NEWSLETTER