fbpx
ZADZWOŃ REZERWUJ GPS
Rejs po morzu

Czerwcowy weekend Boże Ciało (14-18.06.2017)

Długi weekend majowy za nami. Niektórzy z nas musieli spędzić go w pracy, ale nic straconego! Już niedługo pojawi się kolejna sposobność, by odwiedzić Kołobrzeg i poczuć niezwykłą atmosferę nadmorskiego kurortu.

W związku ze świętem Bożego Ciała, które przypada w tym roku 15. czerwca, przygotowaliśmy dla Państwa nową, promocyjną ofertę weekendową. Co zawiera pakiet?

  • pobyt w terminie 14-18.06
  • śniadania oraz obiadokolacje w formie bufetu
  • wino musujące w każdym pokoju
  • możliwość korzystania z Aqua Center
  • disco w Night Club „Underground”
  • bezpłatny pobyt dla dziecka w wieku do 6 lat

Nim nadejdą wakacje

Zanim sezon urlopowy w pełni się rozpocznie, nic nie stoi na przeszkodzie, aby wypocząć na łonie natury, zrelaksować się w Wellness Center, a gdy nadejdzie ochota, skosztować specjałów tutejszej kuchni, w nowootwartej restauracji SUBLIMA.

„Perła Bałtyku” ma wiele do zaoferowania – bez względu na pogodę. Niektórzy są zdania, że widok niespokojnego morza w wietrzny dzień przyciąga jak magnes. Warto to sprawdzić na własnej skórze 🙂

Wypoczynek pod żaglami

Do aktywnego wypoczynku zachęca długa lista atrakcji miasta i okolic. Świetnym sposobem na spędzenie czasu z rodziną i przyjaciółmi są rejsy po Bałtyku. W dniach od 15. do 18. czerwca wraz z Kołobrzeską Żeglugą Pasażerską można wybrać się na morską wycieczkę do Nexo – największego portu rybackiego na duńskiej wyspie Bornholm.

Atrakcje dla najmłodszych (i nie tylko)

W czerwcowy długi weekend zapraszamy do Parku linowego położonego przy Regionalnym Centrum Kultury (Goście Hotelu New Skanpol mogą liczyć na atrakcyjne rabaty). Tam do naszej dyspozycji oddane są 3 trasy o różnym stopniu trudności, zatem każdy będzie mógł spróbować swoich sił we wspinaczce.

Miejscem, które przybliży nam dawne życie na Dzikim Zachodzie jest Park Rozrywki w Zieleniewie. Na terenie parku znajduje się między innymi wioska indiańska, lunapark, motopark i mini ZOO. Każdy może postrzelać z łuku, zebrać trochę złota, przejechać się na kucyku, a nawet napaść na bank!

Warto również wybrać się na wycieczkę rowerową po mieście i okolicach. Mamy do dyspozycji aż 144 kilometry szlaków rowerowych, przebiegających wzdłuż brzegu morza, przez bory sosnowe i parki. Wycieczka rowerowa to doskonały sposób na zwiedzenie okolicznych miejscowości bogatych w unikatowe zabytki i pomniki przyrody.

A gdy będą Państwo chcieli zregenerować siły po aktywnym dniu, zapraszamy do strefy SPA oraz do Aqua Center (basen, jacuzzi, sauna).

Przypominamy również, że hotel akceptuje małe zwierzęta domowe (jeśli chcą Państwo odwiedzić nas z pupilem, prosimy o wcześniejszą informację).

Zapraszamy!

 

powrót do bloga

Wakacje nad Bałtykiem
Weekend majowy w hotelu New Skanpol


ZAPISZ SIĘ NA NASZ NEWSLETTER