fbpx
ZADZWOŃ REZERWUJ GPS
Kobieta po zabiegu SPA

Bądź piękna tej jesieni!

New Skanpol to hotel, w którym nie tylko można przenocować, spędzić czas w miłej atmosferze czy zasmakować potraw z hotelowej kuchni.

Zwłaszcza jesień jest tą porą roku, która przyciąga do Kołobrzegu amatorki SPA, oblegające nasze Wellness Center. I trudno się temu trendowi dziwić! Bo skoro odchudzanie przed Sylwestrową Nocą, warto zacząć z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem, to podobnie jest z urodą! Przecież warto być piękną nie tylko na Sylwestra, ale też w czasie poprzedzających go tygodni!

Zachęcamy do telefonicznego kontaktu z naszym hotelem https://newskanpol.pl/kontakt

i zorientowania się w wolnych terminach odnośnie wykonywania poszczególnych zabiegów, wchodzących w skład takich pakietów SPA jak:

  • fizjoterapeutyczne
  • kuracyjne
  • Beauty
  • i inne

Warto również skorzystać z zabiegu krioliopolizy, pozwalającej na widoczną redukcję tkanki tłuszczowej (zabieg ten, co jest chyba jego największym plusem, jest nie tylko efektywny, ale i bezpieczny!).

Nasze Wellness Center i SPA to gwarancja relaksu, profesjonalnie wykonywanych zabiegów, a w efekcie – poprawy wyglądu skóry i lepszego samopoczucia. Nie brak u nas ofert promocyjnych, dlatego zachęcamy, by śledzili Państwo naszą stronę z Pakietami Promocyjnymi, w których prezentujemy zabiegi SPA w atrakcyjnych cenach!

Jeśli zatem już teraz chciałyby Panie zaplanować weekend lub kilka dni w naszym Wellness Center i SPA, serdecznie zapraszamy do kontaktu. W razie potrzeby, z przyjemnością odpowiemy na Wasze pytania.

 

powrót do bloga

Chwila dla dwojga
Kołobrzeg jesienią


ZAPISZ SIĘ NA NASZ NEWSLETTER