ZADZWOŃ REZERWUJ GPS

HOTEL SPA KOŁOBRZEG – WELLNESS CENTER W NEW SKANPOL

Zabiegi SPA mają na celu zarówno poprawę wyglądu (przede wszystkim skóry), jak również polepszenie samopoczucia. Czy można zatem wyobrazić sobie lepsze Centrum Wellness i SPA, niż hotel nad morzem? Przyjazd na urlop, wakacje czy nawet krótki wypoczynek, można w hotelu New Skanpol połączyć z zabiegami relaksacyjnymi i upiększającymi. Co więcej, nasze Centrum Wellness znajduje się bezpośrednio na terenie hotelu, zapewniając naszym Gościom wygodny dostęp do pełnej oferty zabiegów SPA. A zatem mówiąc „New Skanpol” można jednocześnie pomyśleć „Hotel Wellness nad morzem”! I nie będzie w tym żadnej przesady.

Centrum Wellness hotelu New Skanpol usytuowane jest na III piętrze i oferuje pełen zakres zabiegów pielęgnujących twarz i ciało, zabiegów relaksujących i leczniczych, poprawiających kondycję ciała. Duża różnorodność zabiegów pozwala na dopasowanie terapii do indywidualnych cech skóry każdego Gościa!

SPA nad morzem – promocje

Aby jeszcze bardziej uatrakcyjnić Państwu korzystanie z naszego hotelowego SPA w Kołobrzegu, regularnie przygotowujemy promocje i pakiety SPA, dzięki którym wybrane zabiegi pielęgnacyjne, regenerujące czy relaksacyjne, dostępne są w atrakcyjnych cenach. Zapraszamy między innymi na weekend w SPA, podczas którego mogą Państwo poddać swoje ciało różnorodnym zabiegom, zapewniającym odprężenie i poprawę kondycji skóry.

Wellness Center zaprasza od poniedziałku do soboty w godzinach:
8:00 – 16:00*

* możliwe są inne godziny zabiegów, po wcześniejszym umówieniu terminu z Recepcją Wellness. Telefon: + 48 94 711 29 21 (z pokoju hotelowego: tel. 321), e-mail: baza@newskanpol.pl

Najnowsze pakiety SPA w naszym Wellness Center:

Wellness Center & SPA w Hoelu New Skanpol - Kołobrzeg

Podsumujmy – zabiegi SPA nad morzem to wygoda, wypoczynek i pielęgnacja. Poniżej znajdą Państwo najważniejsze informacje dotyczącej naszej oferty Wellness, jak również wybrane wpisy z naszego bloga, poświęcone właśnie zabiegom SPA:

ZAPISZ SIĘ NA NASZ NEWSLETTER