Wersja Polska English Deutsch

Hotel New Skanpol

Małe domowe zwierzęta mile widziane

Hotel New Skanpol -> Gastronomia

HOTEL OD KUCHNI

Autorska kuchnia Rafała Lorenca wieloletniego szefa kuchni pochodzącego z Warszawy, ćwierćfinalisty programu
Top Chef, doradcy kulinarnego, kucharza z wyboru i zamiłowania, inspirowana jest doskonałą klasyką
z wykorzystaniem najnowszych technik kulinarnych.

Hotel New Skanpol zaprasza do dwóch restauracji:

RESTAURACJA SUBLIMA

Restauracja Sublima to miejsce dla wszystkich gości, którzy oczekują od jedzenia czegoś więcej niż tylko zaspokojenia głodu. Naszą filozofią jest przygotowywanie jedzenia ze świeżych produktów od zaufanych dostawców, zgodnie z zasadami sztuki kulinarnej lecz wg naszej własnej unikatowej koncepcji. Wkładamy dużo pracy aby mogli Państwo spróbować naszej kuchni od podstaw, to znaczy że od pieczywa, masła poprzez pasty, sosy, dodatki aż do deserów, wszystko jest przygotowywane naszymi rękami na miejscu.

 
Restaurację Sublima wyróżnia niepowtarzalny klimat miejsca, przyjazna atmosfera, lokalizacja w sercu miasta, a także stacja life cooking, gdzie będzie można podejrzeć kucharzy przy pracy. Nie zapominamy również o najmłodszych gościach naszej restauracji. Specjalnemenu pozwoli zapełnić puste brzuszki naszych pociech.
Zapraszamy do rezerwowania stolików w dowolnym momencie pod adresem: estauracjasublima.pl, lub telefonicznie pod numerem 94 711 29 29, lub 601 220 137. Więcej na: restauracjasublima.pl

 

RESTAURACJA SKANDYNAWIA

W Restauracji Skandynawia serwowane są śniadania i obiadokolacje w formie bufetowej.

Śniadania: 7:00 - 10:30

Obiadokolacje: 18:00 - 20:00

Pyszne, urozmaicone menu i wspaniały widok na stary park zmieniający się wraz z porami roku gwarantuje naszym gościom dobre rozpoczęcie dnia od pierwszego łyku aromatycznej kawy i wieczorne wyciszenie po pełnym atrakcji dniu.

W restauracji Skandynawia zorganizować można obiady grupowe, bankiety i przyjęcia okolicznościowe do 160 osób. W cieplejszych sezonach Restauracja Skandynawia zaprasza na taras letni z widokiem na park.