Wersja Polska English Deutsch

Hotel New Skanpol

Małe domowe zwierzęta mile widziane

Hotel New Skanpol -> Gastronomia

RESTAURACJA

Hotelowa karta menu zawiera wybór smacznych dań w przystępnej cenie, skomponowanych przy wykorzystaniu sezonowych warzyw i owoców. Oprócz tradycyjnej karty przygotowaliśmy specjalną ofertę wegetariańską oraz  zdrowe menu dla dzieci. Klimatyzowana  sala restauracyjna "Skandynawia" mieści  do 170 osób, jej wnętrze zdobią okna zajmujące całą wschodnią ścianę, dzięki czemu Goście mają widok na stary park i ruchome obrazy następujących po sobie pór roku. Dużym powodzeniem w ciepłych miesiącach cieszy się taras letni, położony wśród zieleni, z widokiem na park. W restauracji znajduje się kącik przeznaczony dla maluchów wyposażony w oryginalne stoliki LEGO.

Organizujemy zarówno duże imprezy jak i mniejsze przyjęcia na każdą okazję. Jesteśmy elastyczni cenowo i dopasujemy się do każdego klienta.

Śledź bałtycki faszerowany musem z łososia i ogórkiem małosolnym w otulinie z boczku, na warzywach cruites z czereśniowym puree

danie w New Skanpol

To danie zdobyło  I miejsce podczas konkursu "Z RYBĄ NA TY" organizowanego przez Kołobrzeską Lokalną Grupę Rybacką w dniu 14 lipca 2012r. (autorski przepis i wykonanie: Radosław Grzejszczak oraz Piotr Kowalczyk).

 

Szef Kuchni Dariusz Deński

Rok 2000 - wyróżnienie w konkursie Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Szefów Kuchni i Cukierników na najlepsze risotto

Rok 2003 - szkolenie we włoskim San Benedetto del Tronto „Regional cuisine with typical local products"

Rok 2007 - szkolenie w Akademii Kurta Schellera


Sprawdź naszą ofertę weselną!

 

KAWIARNIA

Zapraszamy do kawiarni hotelu  New Skanpol. Hotel posiada własną cukiernię i zatrudnia dyplomowanych cukierników, którzy pieką ciasta wyłącznie z naturalnych produktów i wg tradycyjnych receptur. Do słodkości polecamy wybór herbat oraz różne rodzaje kaw: od włoskiego espresso, przez cappuccino, kawę Latte i Latte Macchiato aż po lodową kawę „Frappe". 

Przyjmujemy zlecenia na wypiek ciast i tortów.
 

BAR JENSEN

Jedyny w Kołobrzegu drink bar czynny od rana do późnych godzin nocnych. W przytulnym wnętrzu zdobionym artystycznymi zdjęciami najpiękniejszych twarzy kinematografii można miło spędzić czas przy drinku lub piwie. W ofercie posiadamy ponad 70 różnych trunków (nie licząc win), więc każdy znajdzie coś dla siebie.
 

NIGHT CLUB DISCO UNDERGROUND - przejdź na nową stronę www.discounderground.pl 

Stylowy Night Club Disco Underground zaprasza w soboty w godzinach od 22:00 do 4:00 rano. Do dyspozycji oddajemy klimatyzowane wnętrze, 130 miejsc siedzących, nowoczesne oświetlenie i nagłośnienie. Gości obsługuje zawodowa kadra barmańska a oprawę muzyczną zapewnia grono utytułowanych DJ-ów. To wszystko jest dodatkiem do szampańskiego humoru naszych Gości, którzy przychodzą bawić się do białego rana.

Zapraszamy wszystkich spragnionych dobrej zabawy, dla których wypoczynek nad morzem nie kończy się na plażowaniu.

 Wstęp:

w PIĄTKI: 10 zł
w SOBOTY: Panie - 10 zł, Panowie - 20 zł
 

Wstęp dla gości hotelowych bezpłatny.