Wersja Polska English Deutsch

Hotel New Skanpol

Małe domowe zwierzęta mile widziane

Hotel New Skanpol -> FAQ

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania dotyczące naszego hotelu. Jeśli nie znajdą tu Państwo odpowiedzi na interesujące Państwa zagadnienie, prosimy o kontakt.

 

1. Jak daleko od plaży znajduje się hotel?

Hotel New Skanopl położony jest w odległości 800 metrów od plaży. Aby do niej dotrzeć pieszo, wystarczy nieco ponad 10 minut spaceru.

2. Czy na terenie hotelu znajduje się basen?

Na terenie hotelu znajduje się basen rekreacyjny o głębokości 1,3 m, a także sauna, łąźnia parowa oraz jacuzzi.Goście hotelowi mogą korzystać z basenu, sauny i jacuzzi nieodpłatnie. Aby obejrzeć hotelowy basen zapraszamy do galerii zdjęć.

3. Ile kosztuje pobyt w hotelu z dzieckiem?

Za pobyt w hotelu naszych najmłodszych Gości (do 4 roku życia) rodzice nie ponoszą żadnych dodatkowych opłat. Dla starszych dzieci obowiązują zniżki (szczegóły znajdą Państwo w cenniku).

4. Czy w hotelu New Skanpol można zatrzymać się ze zwierzęciem?

Akceptujemy małe zwierzęta domowe - o wadze do 5 kg lub do wysokości 30 cm (w razie wątpliwości czy Państwa pupil zostanie zakwaterowany w naszym hotelu, prosimy o kontakt). Obowiązuje dodatkowa opłata 50 zł / 1 doba. Jeżeli zdecydują się Państwo odwiedzić nas wraz ze swoim pupilem, prosimy o wcześniejszą informację.

5. Czy hotelowi Goście mają dostęp do internetu? Jaki koszt?

Hotelowi Goście mają nieodpłatny dostęp do internetu:
- WiFi we wszystkich pokojach,  kawiarnii oraz lobby,
- dodatkowo w holu recepcyjnym 2 stanowiska komputerowe z łączem internetowym.

6. W jaki sposób są przetwarzane i chronione moje dane osobowe?

Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka HNS 16 Sp. z o.o. Hotel New Skanpol spełnia wymagania dot. ochrony danych osobowych, wynikające z przepisów o RODO. Zapraszamy do zapoznania się z informacjami na ten temat: TUTAJ