Wersja Polska English Deutsch

Hotel New Skanpol

Małe domowe zwierzęta mile widziane

Hotel New Skanpol -> Blog

Wybierz stronę: « 1 2 3 4 5 6

Boże Narodzenie 2017 w Hotelu New Skanpol 2017-12-05 19:52

Tradycyjnie, jak co roku, serdecznie zapraszamy na Święta Bożego Narodzenia do New Skanpol w Kołobrzegu. Mamy nadzieję, że zechcą Państwo kolejny raz wyrwać się rutynie i spędzić te wyjątkowe dni w niepowtarzalnej atmosferze naszego hotelu. Dołożymy wszelkich starań, aby poczuli się Państwo jak w rodzinnym domu. Zadbamy o najmniejszy detal, by zapewnić wszystkim gościom komfortowe warunki oraz idealny nastrój do wspólnego świętowania i wypoczynku.

Pełna treść

Aqua Center w Kołobrzegu 2017-11-14 10:45

Zapewne nie raz usłyszeliśmy od lekarza, że warto wzbogacić naszą aktywność fizyczną o pływanie i ćwiczenia na basenie. To zaskakujące, jak bardzo na tej formie aktywności korzysta nasze ciało. Kompleksy wodno-sportowe to również idealne rozwiązanie dla każdego, kto pragnie spędzić czas z przyjaciółmi lub po prostu szuka wyciszenia po trudnym dniu w pracy.

Pełna treść

Ferie zimowe w Kołobrzegu 2018 2017-01-04 05:58

Niektórzy turyści są zdania, że Bałtyk można poznać dopiero zimą. W sezonie wysokim morze przesłonięte jest parawanami i budkami z jedzeniem. W okresie jesienno-zimowym pobyt nad Bałtykiem nabiera zupełnie nowego znaczenia. Nie oznacza to jednak, że plaża jest opustoszała. Wręcz przeciwnie - odwiedzają ją nie tylko turyści i mieszkańcy miasta spragnieni pięknych widoków, ale także łabędzie, kaczki morskie, mewy oraz inne niezwykłe stworzenia zamieszkujące okoliczne tereny.

Pełna treść