Wersja Polska English Deutsch

Hotel New Skanpol

Małe domowe zwierzęta mile widziane

Hotel New Skanpol -> Blog

Babie lato nad Bałtykiem 2018-08-10 09:48

Pogoda sprzyja błogiemu plażowaniu, długim spacerom i zwiedzaniu miasta, a rozległe parki i rezerwaty przyrody zachęcają do wypoczynku na łonie natury. W wolnej chwili warto wziąć udział w ciekawym wydarzeniu kulturalnym lub wybrać się w rejs statkiem na malowniczą wyspę Bornholm – niezapomniane wrażenia gwarantowane!

Relaks w Hotelu New Skanpol

Bliskość morza i terenów zielonych oraz unikalny mikroklimat, to tylko niektóre z zalet wypoczynku w naszym Hotelu. Jeśli planują Państwo rodzinny urlop lub romantyczny weekend we dwoje w pięknej nadmorskiej scenerii, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Proponujemy kilka atrakcyjnych pakietów pobytowych, w tym:

Pakiet „Kuracja” (od 1.09 do 30.12.2018 r.)

„Tydzień nad morzem” (od 1.09 do 30.09.2018 r.)

„Weekend nad morzem” (od 1.09 do 30.09.2018 r.)

 

Ze swej strony zapewniamy:

  • komfortowe warunki pobytu w pokojach i apartamentach
  • wyśmienite jedzenie przygotowywane na miejscu w oparciu o dostępne lokalnie produkty spożywcze, świeże owoce, warzywa i ryby
  • możliwość korzystania z Aqua Center (basen, jacuzzi, łaźnia parowa, sauna) oraz w pełni wyposażonej salki fitness
  • profesjonalne zabiegi na ciało, wykonywane w naszej strefie SPA
  • weekendową zabawę w klubie Underground
  • nieodpłatny internet Wi-Fi
  • kompleksową i dyskretną obsługę na najwyższym poziomie

Imprezy kulturalne, których nie można przeoczyć!

Druga połowa lata zapowiada się równie ciekawie, jak pierwsza. Miłośników cięższych brzmień zachęcamy do udziału w RoCK Festiwalu, który odbędzie się 25. sierpnia w Amfiteatrze. Natomiast na 23. sierpnia zaplanowany został koncert finałowy XVIII Międzynarodowego Festiwalu „Muzyka w Katedrze”. 

Tradycyjnie jak co roku zapraszamy do Kołobrzegu na XXVII Międzynarodowe Spotkania z Folklorem INTERFOLK 2018, które odbędą się w dniach 14-18. sierpnia. Na szczególną uwagę zasługuje również dwudziesta pierwsza edycja Festiwalu Indii. Ta wyjątkowa impreza plenerowa rozpocznie się 17. sierpnia i potrwa do 19. sierpnia. A w programie między innymi: spektakle teatralne inspirowane kulturą indyjską, widowiska akrobatyczne, pokazy tańców klasycznych w wykonaniu Grupy Sankhya z Bombaju, pokazy jogi, sztuk walki i wiele więcej (wstęp wolny).

Szczegóły pakietów pobytowych w Hotelu New Skanpol znaleźć można na http://newskanpol.pl/promocje. Jeśli mają Państwo pytania dotyczące rezerwacji, zachęcamy do kontaktu!

Powrót do spisu wiadomości