Wersja Polska English Deutsch

Hotel New Skanpol

Małe domowe zwierzęta mile widziane

Hotel New Skanpol -> Atrakcje -> Imprezy cykliczne

Herbertiada

Ogólnopolski Przegląd Twórczości Zbigniewa Herberta „Herbertiada" w Kołobrzegu jest imprezą kulturalną organizowaną od 2000 roku, której głównym celem jest popularyzacja osoby i twórczości jednego z największych polskich poetów XX wieku. W roku 2012 przegląd odbył się w dniach 19 - 22 września. www.wdq.home.pl/herbert/glowna.htm


 

Interfolk

Pokaz zespołów tanecznych z całego świata. Imprezę tradycyjnie rozpoczyna parada ulicami miasta a kończy pokaz fajerwerków. XXI Międzynarodowe Spotkania z Folklorem "INTERFOLK 2012" Kołobrzeg, 14 - 18.08.2012 r.


 

Sunrise

Impreza o zasięgu międzynarodowym na którą zjeżdżają się miłośnicy muzyki techno z całej Europy. Koncerty odbywają się w Amfiteatrze oraz na plaży a bilety należy kupować z dużym wyprzedzeniem. Na miesiąc przed imprezą nie ma wolnych miejsc w żadnym obiekcie hotelarskim w mieście. Bez wątpienia jest to największe przedsięwzięcie kulturalne w Kołobrzegu. W roku 2012 impreza odbyła się w okresie od 20 do 29 lipca.


 

Jarmark Solny

Impreza jest organizowana w samym środku sezonu na przełomie lipca i sierpnia, w której biorą udział wystawcy z całej Polski, oferujący swoje produkty począwszy od wyrobów artystycznych - rękodzieła i rzemiosła, przez drobiazgi pamiątkowe i zabawki dla dzieci, ozdoby i dodatki do wystroju wnętrz oraz przysmaki z grilla i napoje chłodzące, na odzieży kończąc, jednym słowem dla każdego coś dobrego.